https://pomorska.pl
reklama

Cyfrowe szkolenia dla mieszkańców gminy Zbójno

Tomasz Błaszkiewicz
pixabay.com
Gmina Zbójno zorganizuje 24 szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych. Z projektu skorzysta blisko 300 osób, które dowiedzą się m.in. jak prowadzić stronę internetową oraz w jaki sposób wykonywać elektroniczne transkacje.

Uczestnicy projektu będą mieli do wyboru jeden z siedmiu modułów szkoleniowych: „Rodzic w internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” oraz „Kultura w sieci”. Tematy zostały wybrane w taki sposób, aby dotarły do wielu grup społecznych.

W ramach projektu zostaną zorganizowane 24 szkolenia, w których łącznie weźmie udział 288 osób (w grupach po 12 osób każda). Zajęcia skierowane będą do osób powyżej 25. roku życia, nieposiadających lub chcących podnieść swoje kompetencje cyfrowe.

– Projekt będzie obejmował zarówno kobiety, jak i mężczyzn, w różnych przedziałach wiekowych – informuje Urząd Gminy Zbójno. – Chcemy zachęcić do udziału także osoby powyżej 65. roku życia, które zgłaszają zapotrzebowanie na szkolenia informatyczne np. w zakresie bankowości elektronicznej czy korzystania z portali społecznościowych. Do młodszych mieszkańców chcemy skierować szkolenia związane z tworzeniem stron internetowych (blog) czy z zakresu zakładania i prowadzenia swojej działalności gospodarczej z wykorzystaniem internetu.

Flash INFO, odcinek 24 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marcin
Wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką szkoleniową - zwłaszcza w zakresie tworzenia stron internetowych zapraszamy do itschool.pl
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska