Cztery gole Pomorzanina Toruń z LKS Gąsawa. Teraz finał ligi z Grunwaldem Poznań [zdjęcia]

Daniel Ludwiński
W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Hokej Superligi Pomorzanin pokonał LKS Gąsawa 4:0. W pierwszej połowie toruńscy hokeiści na trawie nie mieli jednak łatwego zadania - zakończyła się ona wynikiem bezbramkowym. Na pierwszego gola trzeba było więc poczekać do trzeciej kwarty, natomiast ostatnia część spotkania toczyła się już wyłącznie po myśli zawodników "Pomorka", którzy zaliczyli trzy kolejne trafienia. Pomorzanin zakończył rundę zasadniczą na drugim miejscu - w przyszły weekend torunian czeka spotkanie finałowe o mistrzostwo Polski, w którym ich rywalem będzie Grunwald Poznań.Zobacz na kolejnych stronach zdjęcia ze spotkania Pomorzanina z LKS-em Gąsawa ->>>>Czytaj również:Artur Szpilka cięższy niż Serhij Radczenko. Ważenie przed galą KSW 71 [dużo zdjęć]Awizowana kadra Apatora na mecz z Fogo Unią. Oto skład na niedzielne spotkanie! Grzegorz Olkowski
W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Hokej Superligi Pomorzanin pokonał LKS Gąsawa 4:0. W pierwszej połowie toruńscy hokeiści na trawie nie mieli jednak łatwego zadania - zakończyła się ona wynikiem bezbramkowym. Na pierwszego gola trzeba było więc poczekać do trzeciej kwarty, natomiast ostatnia część spotkania toczyła się już wyłącznie po myśli zawodników "Pomorka", którzy zaliczyli trzy kolejne trafienia. Pomorzanin zakończył rundę zasadniczą na drugim miejscu - w przyszły weekend torunian czeka spotkanie finałowe o mistrzostwo Polski, w którym ich rywalem będzie Grunwald Poznań. Przejdź do galerii i zobacz zdjęcia ze spotkania Pomorzanina z LKS-em Gąsawa.