Dąb Barcin zremisował z KS Brzoza [zdjęcia, wyniki]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin zremisował z KS Brzoza  1 : 1 (0:0)Wielka feta gości w Barcinie. Remis dał im awans do ligi okręgowej.Bramki: Adam Sobierajski (85 k.) - Piotr Krysiak (90)W Barcinie rozegrano spotkanie w którym gospodarze podejmowali lidera w tej grupie KS Brzozę. W rundzie wiosennej goście nie doznali goryczy porażki . Jedyne  dwa punkty stracili w pojedynku z Goplanią Inowrocław.  W pierwszej połowie, obie jedenastki wypracowały sobie po dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki jednak bez powodzenia i na przerwę do szatni schodziły przy stanie 0:0. W drugiej połowie wszyscy zebrani kibice czekali na bramki. Czas uciekał a wynik nie ulegał zmianie. W 85 minucie gospodarze przeprowadzili szybką akcję prawą stroną boiska i będący przy piłce w polu karnym Marcin Tarnowski został faulowany i sędzia Marcin Liana bez wahania podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Adam Sobierajski i gospodarze objęli prowadzenie. Wydawało się, że miejscowi do końca spotkania dowiozą korzystny wynik i zainkasują komplet punktów. W 90 minucie po jednej z kontr goście po strzale  Piotra Kryszaka wyrównującą bramkę, która dała awans do ligi okręgowej. Skład Dębu: Michał Baryza, Michał Węgliński, Filip Czerwiński, Bartłomiej Dreżewski, Konrad Wachowski, Dawid Smętek, Mateusz Ostrowski (72 Adam Sobierajski), Roman Mateusz (40 Piotr Nadzieja), Radosław Sulecki, Marcin Tarnowski, Bartłomiej Szmyt, Trener: Waldemar Czarnecki.       KS Brzoza: Kazimierz Kostkowski, Mateusz Gąska, Arkadiusz Pruss, Albert Maciejewski, Mateusz Miedziński, Oskar Raczkowski (85 Marcin Michalski), Kamil Baranowski, Sławomir Sztuba, Łukasz Lutowski (Dariusz Kwiatkowski), Piotr Ziółkowski, Piotr Krysiak  Trener: Mariusz Raczkowski (mw)  Zobacz także: Pałuczanka Żnin - Pogranicze Jeziora Wielkie [zdjęcia]Info z Polski 24.05.2018
Dąb Barcin zremisował z KS Brzoza 1 : 1 (0:0)Wielka feta gości w Barcinie. Remis dał im awans do ligi okręgowej.Bramki: Adam Sobierajski (85 k.) - Piotr Krysiak (90)W Barcinie rozegrano spotkanie w którym gospodarze podejmowali lidera w tej grupie KS Brzozę. W rundzie wiosennej goście nie doznali goryczy porażki . Jedyne dwa punkty stracili w pojedynku z Goplanią Inowrocław. W pierwszej połowie, obie jedenastki wypracowały sobie po dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki jednak bez powodzenia i na przerwę do szatni schodziły przy stanie 0:0. W drugiej połowie wszyscy zebrani kibice czekali na bramki. Czas uciekał a wynik nie ulegał zmianie. W 85 minucie gospodarze przeprowadzili szybką akcję prawą stroną boiska i będący przy piłce w polu karnym Marcin Tarnowski został faulowany i sędzia Marcin Liana bez wahania podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Adam Sobierajski i gospodarze objęli prowadzenie. Wydawało się, że miejscowi do końca spotkania dowiozą korzystny wynik i zainkasują komplet punktów. W 90 minucie po jednej z kontr goście po strzale Piotra Kryszaka wyrównującą bramkę, która dała awans do ligi okręgowej. Skład Dębu: Michał Baryza, Michał Węgliński, Filip Czerwiński, Bartłomiej Dreżewski, Konrad Wachowski, Dawid Smętek, Mateusz Ostrowski (72 Adam Sobierajski), Roman Mateusz (40 Piotr Nadzieja), Radosław Sulecki, Marcin Tarnowski, Bartłomiej Szmyt, Trener: Waldemar Czarnecki. KS Brzoza: Kazimierz Kostkowski, Mateusz Gąska, Arkadiusz Pruss, Albert Maciejewski, Mateusz Miedziński, Oskar Raczkowski (85 Marcin Michalski), Kamil Baranowski, Sławomir Sztuba, Łukasz Lutowski (Dariusz Kwiatkowski), Piotr Ziółkowski, Piotr Krysiak Trener: Mariusz Raczkowski (mw) Zobacz także: Pałuczanka Żnin - Pogranicze Jeziora Wielkie [zdjęcia]Info z Polski 24.05.2018 Mirosław Woźniak
Wielka feta gości w Barcinie. Remis dał im awans do ligi okręgowej.