https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Daniel King (GTŻ) na Wyspach "odbija sobie" brak jazdy w Polsce

(marz)
(niebieski kask) na starcie w meczu w Grudziądzu
(niebieski kask) na starcie w meczu w Grudziądzu fot. Maryla Rzeszut
W barwach GTŻ długo nie jeździł, a kiedy zastąpił w Bydgoszczy Patricka Hougaarda, furory nie zrobił. Za to w ekipie Eastbourne Eagles zdobył 11 pkt., a dla Coventry 12+1.

W Elite League Daniel King został zaangażowany jako gość do drużyny Eastbourne Eagles, która pokonała bez problemu Swindon Robins 59:34. King spisał się bardzo dobrze. Zdobył 11 pkt (2,3,3,1,2). Najlepszy w jego ekipie był Bjarne Pedersen - 12+2 (1,2,3,3,3).

Następnie King znów był gościem w drużynie Coventry Bees, która walczyła na wyjeździe z Peterborough Panthers. Wygrały na swoim torze "Pantery", w barwach których wystąpił Krzysztof Buczkowski, ale akurat on uzbierał tylko 4 pkt (w,1,3,w). Liderem był zaś Nicki Pedersen 14 (3,2,3,3,3).

W drużynie Coventry najlepszy był właśnie Daniel King:12+1 (2,3,0,2,4!,1). Podobnie dobrze walczył były jeździec GTZ Rory Schlein: 12 (2,u,6!,2,2,d). Niestety pozostali byli mniej skuteczni i "Pszczoły" poległy.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska