Gazeta Pomorska

Dawid Janiak z Inowrocławia nagrał świąteczną piosenkę [wideo, zdjęcia z planu]

Święta tuż tuż, Święta tuż tuż... Posłuchajcie świątecznej piosenki Dawida Janiaka z Inowrocławia. Muzykę i słowa do piosenki "Święta tuż tuż"

Z archiwum Dawida Janiaka

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Dawid Janiak z Inowrocławia nagrał świąteczną piosenkę [wideo, zdjęcia z planu]

Święta tuż tuż, Święta tuż tuż... Posłuchajcie świątecznej piosenki Dawida Janiaka z Inowrocławia.

Muzykę i słowa do piosenki "Święta tuż tuż" napisali wspólnie Marcin Grzella i Dawid Janiak.

Powstał również teledysk. Cała pracująca nad nim ekipa podkreśla, że już dużo wcześniej od nas poczuła magię świąt.

- A stało się tak na pewno dzięki cudownej dekoratorce. Nie spodziewaliśmy się tak pięknego i świątecznego wystroju - podkreśla Paulina Janiak, żona Dawida, która również w tej piosence wspiera męża swoim głosem.

- Pierwszy zamiar był taki, by stanąć tylko przy choince i nagrać piosenkę. Natomiast twórczyni dekoracji włożyła w plan całe swoje serce. Widząc taki plan, nawet rejestrator kamery był zachwycony. Stwierdził, że takiego wystroju świątecznego w swoim otoczeniu jeszcze nie widział. Zrobiliśmy więc sobie wszyscy grzańca, włączyliśmy piosenkę Dawida i poczuliśmy tą prawdziwą radość świat. Nastrój do tego bardzo się przyczynił. Chyba to czasami nie śnieg ani bałwan, tylko po prostu ta radosna relacja między ludźmi i otaczająca aura sprawia, że czujemy magię świąt Bożego Narodzenia - dodaje Paulina Janiak.

Oto teledysk, a na kolejnych slajdach migawki z planu zdjęciowego.


Więcej o Dawidzie Janiaku można przeczytać w naszym artykule: Dawid Janiak z Inowrocławia Debiutantem Roku 2016 Listy Śląskich Szlagierów [zdjęcia, wideo]

Polecamy