Domino Inowrocław przegrało na własne życzenie

(dm)
Szymon Stolarski
Inowrocławianie zmarnowali wielką szansę na awans do finałowego turnieju o wejście do II ligi.

DOMINO - UKS KIELNO 73:77 (22:13, 17:12, 21:21, 13:31)

DOMINO: Lewandowicz 23 (2), Szmelter 21 (1), Majer 14, Borowicz 9, Libner 4, Dekański 2, Arczyński 0, Rudnicki 0, Nowaczyk 0.

Podopieczni Sergieja Żełudoka byli o krok od zapewnienia sobie przynajmniej drugiego miejsca w zawodach rozgrywanych w hali OSiR w Inowrocławiu. Domino prowadziło po 30. minutach 60:46. Niestety, w 4. kwarcie kujawscy gracze zagrali bardzo nieskutecznie (tylko 13 punktów). Nie potrafili też zatrzymać rywali, którzy zdobyli w ostatnich 10. min. aż 31 punktów.

W innym sobotnim meczu Biatrans Białystok pokonał Tarnovii Tarnowo Podgórne 83:69. Po dwóch dniach Biatrans po 4 punkty, a UKS Kielno i Domino po 3. Bez zwycięstwa pozostaje Tarnovia.