Druga odsłona 21. urodzin Hard Rock Pubu Pamela. Zagrały...

  Druga odsłona 21. urodzin Hard Rock Pubu Pamela. Zagrały zespoły: Stara Szkoła i Panzerflowers

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Dereszyński

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

   Druga odsłona 21. urodzin Hard Rock Pubu Pamela. Zagrały zespoły: Stara Szkoła i Panzerflowers

  ©Darek Kowalski

  Toruński Hard Rock Pub Pamela koncertowo świętuje swoje 21. urodziny. Celebrujący rocznicę powstania klub, z tej okazji zorganizował serię wydarzeń.
   Druga odsłona 21. urodzin Hard Rock Pubu Pamela. Zagrały zespoły: Stara Szkoła i Panzerflowers

  ©Darek Kowalski

  W trakcie drugiej odsłony cyklu wystąpiły dwa zespoły. Wieczór otworzyła grupa Stara Szkoła. Formacja zagrała w poszerzonym składzie, prezentując nowe aranżacje swoich klasycznych utworów. Jako drugi wystąpił Panzerflower. Zespół wykonał materiał z debiutanckiej płyty. Urodzinowy koncert Hard Rock Pubu Pamela był miejscem premiery tego krążka. Tłumnie zgromadzona publiczność owacyjnie przyjęła oba zespoły.  Henryk Chyła (Stara Szkoła) o 21. urodzinach Hard Rock Pubu Pamela:


  "Mówiąc o tym koncercie, trzeba cofnąć się w czasie do drugiego października 2017 roku, czyli do dnia koncertowej premiery krążka „Coraz bliżej” zespołu Stara Szkoła. Wtedy, przed naszym występem rozgrzał publiczność zespół Panzerflower. Naturalną konsekwencją tego wydarzenia było zaproszenie Starej Szkoły do supportowania koncertowej premiery płyty grupy Panzerflower. Graliśmy więc ze sobą kolejny raz. To, że się znamy i lubimy, dało koncertowi dodatkowego smaku. Stylistycznie poruszamy się w podobnych obszarach muzycznych. Tego wieczoru, publiczność w Hard Rock Pubie Pamela dostała od obu zespołów solidną dawkę autorskiej muzyki z polskimi tekstami. Pełna sala, znakomite reakcje na muzykę płynącą ze sceny - to dało nam energię, którą z podwojoną mocą oddaliśmy publiczności. Było magicznie. Ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci. Mam wielką ochotę na kolejne spotkania w takim muzycznym towarzystwie. Wszystkiego dobrego dla Panzerflower na nowej, już popremierowej, muzycznej drodze".  Tomek Gremplewski (Panzerflower) dzieli się swoimi wrażeniami w koncertu:


  "Muzyczne spotkania z publicznością w Pameli jak zawsze niezapomniane. Tym razem miałem okazję z kolegami z zespołu Panzerflower, promować nasz debiutancki album. Niesamowita atmosfera, która panowała na tym koncercie, na długo pozostanie w naszej pamięci. Publiczność reagowała spontanicznie, a jej bliskość dodawała nam sił, by dać z siebie więcej niż 100% energii. Dzięki serdeczne dla Darka za okazaną pomoc w organizacji, tego jakże ważnego dla nas wydarzenia".

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo