Dwa zwycięstwa! Elana Toruń lepsza od I-ligowego ŁKS Łódź i Górnika Konin [ZDJĘCIA]

W kolejny meczu sparingowym przed startem II ligi Elana Toruń pokonała ŁKS Łódź. Jedyną bramkę strzelił Mateusz Stąporski. To cenny sukces beniaminka II ligi, bo łodzianie do tej pory byli niepokonani w sparingach. Trener Rafał Górka testował kilku piłkarzy. Elana mogła wygrać wyżej, ale w 1. połowie nie wykorzystała rzutu karnego. Jedyny gol padł zaraz po wznowieniu gry po przerwie.W sobotę inny skład Elany zmierzył się z III-ligowym Górnikiem Konin i w tym wypadku gospodarze wygrali 3:1.Zobaczcie zdjęcia z meczu z ŁKS >>>Grzegorz Olkowski
W kolejny meczu sparingowym przed startem II ligi Elana Toruń pokonała ŁKS Łódź. Jedyną bramkę strzelił Mateusz Stąporski. Zobaczcie zdjęcia z meczu na Stadionie Miejskim.