Drogowcy zmuszeni byli wyłączyć sygnalizację świetlną w dość newralgicznym miejscu, jakim jest skrzyżowanie Śniadeckich, Gdańskiej i Krasińskiego. U zbiegu tych ulic, poza transportem prywatnym, przebiega bowiem zarówno komunikacja autobusowa, jak i tramwajowa.
Bydgoski wiadukt do remontu. Zarząd dróg już ostrzega kierowców!
- Nasi pracownicy wymienią uszkodzone elementy sygnalizacji. To prace typowo konserwacyjne, które jednak należy przeprowadzić - wyjaśnia Krzysztof Kosiedowski, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.
Prace będą prowadzone przez cały dzień.
- Jutro sygnalizacja powinna już działać w pełnym kolorze - zapowiada Kosiedowski.
Drogowcy proszą kierowców, by w czasie przejazdu przez skrzyżowanie zachowali rozwagę. Przypominają także, że samochody, jadące z ulicy Śniadeckich muszą ustąpić pierwszeństwa pojazdom z ulicy Gdańskiej oraz rowerzystom, którzy poruszają się kontrapasem z kierunku Myślęcinka.
Wideo nadesłane przez Internautę