https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dzisiaj Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego

jpl
sxc.hu
Święto bez komórki powołali do życia kilka lat temu internauci

Niektórzy pamiętają jeszcze pierwsze modele komórek, jakie trafiły do Polski - ogromnych jak cegły i niezbyt urodziwych. Teraz mamy tak wielki wybór małych, płaskich i naszpikowanych gadżetami telefonów, że można dostać zawrotu głowy.

Przeczytaj także:Roaming. Taniej z komórką na zagraniczne wakacje

Od lat toczy się dyskusja na temat tego, czy telefony komórkowe są niebezpieczne dla zdrowia, czy powodują raka lub inne choroby. Ale również czy uzależniają, przywiązując jak smycz ludzi do siebie.

Dla tych wszystkich, którzy czują, że bez komórki nie potrafią się obyć jest właśnie Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego. Może to dobry moment, aby sprawdzić, czy naprawdę telefon jest nam potrzebny jak powietrze?

A jak Wy będziecie świętować ten dzień?

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

w
wyatt earp
Powiadomiłem o tym szczególnym dniu wszystkich posiadaczy komórek, których mam u siebie w książce tel.
Około 95% nie wie o tym.. Nawet w internetowym kalendarzu świąt nie znalażłem choćy wzmianki.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska