Enea Astoria Bydgoszcz przegrała w Radomiu [zdjęcia kibice + mecz]

DS
W 6. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Hydro Truck Radom 80:85 (17:19, 25:19, 17:27, 21:20). O porażce bydgoskiego zespołu zdecydował fragment w trzeciej kwarcie. w 25. minucie podopieczni Artura Gronka wygrywali 55:48. Jednak kolejny fragment tej części gry przegrali 4:17. Nie udało się im odrobić strat i ponownie wyjść na prowadzenie, pomimo wielkich starań. To była czwarta porażka bydgoszczan w sezonie.Punkty dla Astorii zdobyli: Michał Nowakowski 20, Kyle Clayburn 14, Mateusz Zębski 10, Adam Kemp 9 A.J. Walton 6 oraz Łukasz Frąckiewicz 7, Michał Aleksandrowicz 6, Marcin Nowakowski 3, Michał Krasuski 3, Dorian Szyttenholm 2.W kolejnym meczu bydgoszczanie w następną sobotę podejmą MKS Dąbrowa Górnicza.Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców (a tym Astorii, którzy byli w Radomiu) oraz fotki z meczu. Sylwester Szymczak
W 6. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Hydro Truck Radom 80:85 (17:19, 25:19, 17:27, 21:20). To była czwarta porażka bydgoszczan w sezonie.