Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W 6. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz...

Enea Astoria Bydgoszcz przegrała w Radomiu [zdjęcia kibice + mecz]

W 6. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Hydro Truck Radom 80:85 (17:19, 25:19, 17:27, 21:20). O porażce bydgoskiego zespołu zdecydował fragment w trzeciej kwarcie. w 25. minucie podopieczni Artura Gronka wygrywali 55:48. Jednak kolejny fragment tej części gry przegrali 4:17. Nie udało się im odrobić strat i ponownie wyjść na prowadzenie, pomimo wielkich starań. To była czwarta porażka bydgoszczan w sezonie.
Punkty dla Astorii zdobyli: Michał Nowakowski 20, Kyle Clayburn 14, Mateusz Zębski 10, Adam Kemp 9 A.J. Walton 6 oraz Łukasz Frąckiewicz 7, Michał Aleksandrowicz 6, Marcin Nowakowski 3, Michał Krasuski 3, Dorian Szyttenholm 2.
W kolejnym meczu bydgoszczanie w następną sobotę podejmą MKS Dąbrowa Górnicza.

Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców (a tym Astorii, którzy byli w Radomiu) oraz fotki z meczu.

W Collegium Gostomianum promowano książkę o regionie. Było wiele osób (FOTO)

Czołowe zderzenie pociągów. Dziesiątki rannych!

Polecamy

To on zastąpi Mbappe? Trener PSG wskazał transferowy priorytet

Eurojackpot Lotto - 10.05.2024 roku. Zobacz wyniki losowania

Kłopoty zdrowotne Magdy Linette. Polka pożegnała się z tenisowym turniejem w Rzymie