FC Porto - FC Liverpool 17.04.2019 Liga Mistrzów [Transmisja TV, Live, Online, Stream]

Dariusz Knopik
Roberto Firmino (z lewej) i  Naby Keita zapewnili Liverpoolowi zwycięstwo w pierwszym mecz przeciwko Porto
Roberto Firmino (z lewej) i Naby Keita zapewnili Liverpoolowi zwycięstwo w pierwszym mecz przeciwko Porto East News
FC Porto - FC Liverpool to jeden ze środowych szlagierów w Lidze Mistrzów. Czy Porto odrobi dwubramkową stratę z pierwszego meczu?

W Porto wszyscy wierzą, że uda się odwrócić losy rywalizacji z Liverpoolem. Sytuacja nie jest tragiczna jak przed rokiem, kiedy po pierwszym meczu 1/8 finału Porto miało 5 goli straty i było praktycznie po zabawie. Teraz też musi odrabiać stratę, ale tylko dwubramkową.
- To się jeszcze nie skończyło - mówił po pierwszym meczu Sergio Conceicao, trener „Smoków”. - Na Drago jesteśmy w stanie odrobić każdą stratę z pomocą naszych fanów. Potrzebujemy każdego, by to zrobić. Na razie jesteśmy w połowie tych 180 minut. Teraz mamy 90 minut u siebie i postaramy się odwrócić rywalizację - dodał szkoleniowiec.

Jednak nie tylko wynik pierwszego meczu, ale także statystyka wskazuje na Liverpool. „The Reds”jeszcze nigdy nie przegrali z Porto. Wygrali 4 mecze, 3 zremisowali, bilans goli: 14-2. Ale patrząc z drugiej strony:w tej edycji Ligi Mistrzów Porto wygrało wszystkie mecze na swoim stadionie. Zapowiada się emocjonujące spotkanie, w którym minimalnie wyżej ocenia się szansę Liverpoolu.
Obie ekipy mają wystąpić w optymalnych zestawieniach, co także powinno być gwarantem emocji.

Mecz Porto - Liverpool odbędzie się 17.04.2019 roku o godz. 19. Transmisję TV przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz można oglądać za pośrednictwem IPLA.pl i nc+go. Relacja tekstowa live na www.pomorska.pl.