Finał świątecznej akcji "Karma wraca" w Bydgoszczy. Na mieszkańców czekało 350 choinek [zdjęcia]

Marta Mikołajska
Marta Mikołajska
Finał tegorocznej edycji akcji „Karma wraca” odbył się w sobotę, 19 grudnia na placu przed CH Focus w Bydgoszczy. Przemysław Popowski
350 choinek czekało w sobotę (19.12.) na bydgoszczan, którzy zdecydowali się wesprzeć naszą świąteczną akcję „Karma wraca”. Darczyńców, jak co roku, nie brakowało.

Finał kolejnej odsłony akcji „Karma wraca” odbył się w sobotę, 19 grudnia na placu przed Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy. Ideą inicjatywy jest pomoc zwierzakom ze schroniska dla zwierząt, które w okresie zimowym boryka się z problemem braku odpowiedniej ilości materiału do zabezpieczenia bud przed zimnem.

Mieszkańcy podarowali czworonogom ze schroniska około 500 kg karmy suchej i mokrej oraz 150 koców. Wśród darów nie zabrakło też zabawek, przekąsek, szelek i żwirku dla kotów.

W ramach akcji, mieszkańcom, którzy zdecydowali się wesprzeć zwierzaki, podarowaliśmy świąteczne drzewka.

Akcja została zorganizowana przy wsparciu CH Focus w Bydgoszczy.

- Chętnie wspieramy inicjatywy skupiające się wokół ważnych społecznie kwestii. Dlatego też po raz kolejny wraz z partnerami wsparliśmy akcję „Karma wraca”, która z roku na rok bije rekordy popularności. Coraz więcej osób bierze udział w tym projekcie, dzięki czemu podopieczni Schronisk dla Zwierząt w regionie otrzymują wszystkie niezbędne rzeczy, służące poprawie ich losu. Również w tym roku mieszkańcy naszego miasta pokazali, jak wielkie mają serca i chętnie wzięli udział w zbiórce – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Finał świątecznej akcji

Wideo

Materiał oryginalny: Finał świątecznej akcji "Karma wraca" w Bydgoszczy. Na mieszkańców czekało 350 choinek [zdjęcia] - Express Bydgoski