Francja - Australia. Rzuty karne i gol Pogby! [WIDEO, GOLE, YOUTUBE]

STYK, AIP
East News
Dzisiaj kolejne spotkania mistrzostw świata 2018. Rozgrywki rozpoczęła grupa C. Francja walczyła z Australią. Mecz nie należał do szczególnie ciekawych, a Trójkolorowi wygrali 2:1.f

Poza Francją i Australią w grupie C grają jeszcze Peru i Dania. Jednak to "Trójkolorowi" są największym faworytem tej grupy.

Podopieczni Didiera Dechampsa mają na ten turniej wysokie ambicje. Po przegranym finale Euro 2016 z Portugalią apetyt na triumf w wielkim turnieju i chęć rewanżu jeszcze bardziej wzrosły. Deschamps ma kadrę wypełnioną gwiazdami z Paulem Pogbą i Antoine'em Griezmannem na czele.

Magazyn Sportowy. Wszystko przed meczem Polska - Senegal.

Przed meczem zastanawiano się czy Australię stać na sprawienie niespodzianki? W mundialu wszystko jest możliwe, jednak zdaniem ekspertów zwycięstwo Francji w tym spotkaniu było dla "Trójkolorowych" obowiązkiem, jeśli marzą oni o zgarnięciu tytułu. Strata punktów mogła mocno skomplikować sprawę w grupie.

Długo był bezbramkowy remis. Dopiero w 65. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Francji, a jedenastkę na gola zamienił Antoine Griezmann.

W 61. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Australii! Do wyrównania doprowadził Mile Jedinak, to gracz Aston Villa.

Gole zobaczysz na stronie TVP Sport: >> tutaj <<