GMINA KOWAL. Angelika kopała jak Ronaldo

(bas)
Na nowym boisku sportowym Orlik 2012, przy Gimnazjum Publicznym w Grabkowie rozgrywany był Turniej Piłki Nożnej o puchar wójta gminy Kowal.

W piłkarskie szranki stanęło 12 drużyn, z czego do ścisłego finału dostały się trzy. Rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym. Drużyny w drodze losowania podzielone zostały na 3 grupy po 4 drużyny, z każdej grupy do finału weszła jedna drużyna.

W sobotę 1 maja w finałowej walce o puchar wójta gminy Kowal zagrały drużyny:
- Manro Gołaszewo, zdobywając pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się FC Bogusławie, na trzecim Real Grabkowo .
Zwycięskie drużyny otrzymały puchary: za zajęcie pierwszego miejsca - puchar wójta gminy Kowal Stanisława Adamczyka, za zajęcie drugiego miejsca puchar przewodniczącego Rady Gminy Edwarda Dominikowskiego, za zajęcie trzeciego miejsca - puchar radnego gminy Kowal Henryka Goździalskiego.
Puchary otrzymali również: najlepsza zawodniczka turnieju Angelika Brylińska, najlepszy zawodnik Arkadiusz Barczak i najlepszy bramkarz Mirosław Wasielewski. Tytuł króla strzelców wywalczył Krzysztof Kacperski.