Dwa lata temu w Glasgow biało-czerwoni wygrali klasyfikację medalową. – W tym roku też liczymy na grad medali naszych zawodników – mówi Krzysztof Wolsztyński, dyrektor halowych mistrzostw Europy w lekkiej atletyce. W czwartek w Toruniu rozpocznie się najważniejsza impreza sezonu halowego w lekkiej atletyce na świecie. W jakich konkurencjach mamy największe szanse na medale? O której godzinie oglądać najciekawsze konkurencje? Sprawdźcie >>>Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.
Polskapress/archiwum
Dwa lata temu w Glasgow biało-czerwoni wygrali klasyfikację medalową. – W tym roku też liczymy na grad medali naszych zawodników – mówi Krzysztof Wolsztyński, dyrektor halowych mistrzostw Europy w lekkiej atletyce.
W czwartek w Toruniu rozpocznie się najważniejsza impreza sezonu halowego w lekkiej atletyce na świecie. W jakich konkurencjach mamy największe szanse na medale? O której godzinie oglądać najciekawsze konkurencje? Sprawdźcie >>>
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.