Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Po raz drugi w lasach Oćwieki pobiegli uczestnicy pałuckiej...

II Bieg i Marsz Nordic Walking im. Zygmunta Góralskiego [zdjęcia, wideo]

Po raz drugi w lasach Oćwieki pobiegli uczestnicy pałuckiej edycji biegu "Wilczym tropem".

Na starcie do rywalizacji zarówno biegowych jak i marszu z kijkami stanęło pomad 150 uczestników.

Bieg na 10 km

W Biegu na 10 km pierwsze miejsce zajął Zbigniew Kledzik z Chomiąży Szlacheckiej (klub Idealnie Niedoskonali). Na metę przybiegł w czasie 0:35:03. Drugie miejsce należy do Macieja Maćkowskiego z ze Żnina (Brico Marche Żnin). Trzecie należy do Pawła Rezulaka z Orchowa (klub Witkowo Biega).
Wśród pań w biegu na "dychę" zwyciężyła Kamila Maciejewska z Barcina (Ślimaki Barcin/Natur House). Drugie miejsce zajęła Marta Franckowska ze Świecia (klub Asics Frontrunner). Na trzecim miejscu uplasowała się Zofia Kanarkowska ze Żnina.
W osobnej kategorii sklasyfikowano mundurowych (10 km przebiegli w butach i mundurach wojskowych). Tutaj zwyciężył Marcin Balcerzak z Dąbrowy (33 Baza Lotnictwa Transportowego). Drugie miejsce zajął Robert Zacharko z Janowca Wielkopolskiego (Drużyna Szpiku). Trzecie - Mateusz Jasiński.

Wyniki: Bieg na 10 km

Nordic Walking 5 km

Ma mecie pierwszy pojawił się Sebastian Rejewski z Piły (KS IDMAR RACING TEAM). Drugi był Marcin Radomski z Płocka (klub Biegam W Sfetsze). Na najniższym stopniu podium stanął Kacper Stawicki z Mierucina (Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie). Wśród pań najszybszym marszem popisała się Agnieszka Mielecka z Gąsawy (KS Sokół Gąsawa). Drugie miejsce zajęła Agnieszka Kędzierska z Trzemeszna (Kijkowe Trzemeszno), a trzecie należy do jej klubowej koleżanki Kamili Kolberg.

Wyniki: Nordic walking

Bieg na 1963 metry

Ten dystans najszybciej pokonał Patryk Włodarczyk z Witkowa (Iskra Witkowo). Tuż za nim na mecie znalazł się Gracjan Pałka z Janowca Wielkopolskiego. Trzecie miejsce zajął Stanisław Kurek ze Szczepanowa. W gronie dziewcząt wygrała Bianka Adamczewska z Poznania (Olimpia Poznań). Na drugim miejscu linię mety pokonała Julia Górecka z Dąbrowy (Sekcja Sportów Walki Dąbrowa). Trzecie miejsce należy do Anety Orzechowskiej w Łysinina.

Wyniki: 1963 metry

Zobacz koniecznie: Aż się łezka w oku kręci. Zobaczcie w jak tragicznym stanie jest dawny ośrodek w Gąsawce [zdjęcia]