II Bieg Nowalijkowy w Kruszwicy [wyniki, zdjęcia]

Dariusz Nawrocki
Prawie 300 zawodników wzięło udział w II Biegu Nowalijkowym na 10 kilometrów.Zwyciężył Zbigniew Kledzik z Chomiąży Szlacheckiej. Na metę wbiegł z czasem 00:33:38. Drugie miejsce zajął Damian Kłopotek z Torunia, a trzecie - Kamil Poczwardowski ze Szczutowa. Najszybszą kobietą tego dnia była Paulina Surmacewicz z Torunia. Na podium stanęły również Anna Blachowska z Karnkowa i Agata Malicka z Torunia.Przypomnijmy, że bieg ten od dwóch lat jest jedną z atrakcji Kujawskich Nowalijek, które odbywają się pod Mysia Wieżą.Komplet wyników - tutaj Dariusz Nawrocki
Prawie 300 zawodników wzięło udział w II Biegu Nowalijkowym na 10 kilometrów.

Materiał oryginalny: II Bieg Nowalijkowy w Kruszwicy [wyniki, zdjęcia] - Gazeta Pomorska