III liga. Efektowne zwycięstwo Elany Toruń. Zobaczcie zdjęcia z meczu

zd
Elana Toruń pokonała KP Starogard Gdański w meczy 32. kolejki III ligi.

To było ostatnie spotkanie tego sezonu w Toruniu, a piłkarze Elany w dobrym stylu pożegnali się z miejscowymi kibicami. Strzelili trzy bramki i zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo.

Jako pierwszy, już w 13. minucie spotkania, efektownym strzałem, na listę strzelców wpisał się Mateusz Góra. Na przerwę drużyny schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy, ale torunianie na tym nie poprzestali.

Po wznowieniu gry dwa razy bramkarza gości pokonał Marcin Kościelecki.

W kolejnych meczach Elana na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Nowe Skalmierzyce (1 czerwca) i ekipą Stolem Gniewino (8 czerwca).

Elana Toruń - KP Starogard Gdański 3:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Góra (13), Marcin Kościelecki 2 (64, 73)

32. runda III ligi (grupa 2.) - WYNIKI

Wikęd Luzino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 (1:0), Damian Wojda (10); Steico Noteć Czarnków - Stolem Gniewino 3:0 (1:0), Łukasz Zenger, Szymon Piekarski, Wiktor Kacprzak; Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 3:1 (1:1), Bartosz Zalewski (16), Artur Stawikowski (75, karny), Bartosz Borkowski (85) - Michał Marczyk (33); Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1:1 (1:0), bramki: ? - Dawid Kroczek (65); Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 4:3 (3:2), Krzysztof Biegański (3), Dominik Chromiński (45, karny), Łukasz Spławski (50); Flota Świnoujście - Cartusia 1923 Kartuzy 1:1 (1:0), Maciej Badowski (34) - Piotr Łysiak (64, karny); Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin 3:1 (1:1), Wujec (21`), Witkowski (69), Mikołajczyk (77`) - Poniedziałek (8, karny).