Inowrocław. V liga piłki nożnej Goplania Inowrocław - Gopło Kruszwica 1:1. Zdjęcia

Dominik Fijałkowski
W meczu piłki nożnej V ligi Goplania Inowrocław zremisowała z Gopłem Kruszwica 1:1 Dominik Fijałkowski
W rozegranym 16 czerwca meczu V ligi piłki nożnej Goplania Inowrocław zremisowała z Gopłem Kruszwica 1:1. Niestety, sezon 2020/2021 nie kończy się najlepiej dla inowrocławskiego zespołu, który spada do piłkarskiej A klasy.

Bramka dla Gopła padła w 13 minucie meczu. Strzelił ją Marcin Derenda. Wyrównującego gola dla Goplanii Goplania strzelił w 42 minucie spotkania Tomasz Sobolewski. Niestety sezon 2020/2021 Goplania do udanych nie zaliczy. Zespół spada z V ligi do A klasy.