IV Finał Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Gniewkowie [zdjęcia]

Dariusz Nawrocki
Około 400 zawodników wzięło udział w finałowym biegu w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego z Rojewa do Gniewkowa. Pierwszy na mecie z czasem 32 minut i 29 sekund zameldował się Kamil Nartowski z Torunia. 13 sekund później na gniewkowski Rynek wpadł Damian Piernikowski z Lubania. Trzeci był Bartosz Wiligalski z Pigży. Łukasz Jurek, najlepszy z biegaczy powiatu inowrocławskiego był 13. Na 52. pozycji uplasował się Krzysztof Murawski, najszybszy tego dnia mieszkaniec Gniewkowa. Pierwsze miejsce wśród pań zajęła Andżelika Dzięgiel z Torunia. Wyprzedziło ją tylko 19 panów. Gniewkowski bieg był piętnastym, ostatnim w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Tym samym poznaliśmy triumfatorów całego cyklu. Zwyciężył Kamil Nartowski z Torunia, przed Damianem Piernikowskim z Lubania oraz Bartoszem Wiligalskim z Pigży. Dla kibiców oczekujących na biegaczy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Były konkursy z nagrodami, występy artystyczne uczniów z Szadłowic i Kijewa oraz pokazy grupy cyrkowej AKT Show z Chełmży. Dariusz Nawrocki
Około 400 zawodników wzięło udział w finałowym biegu w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego z Rojewa do Gniewkowa.

Materiał oryginalny: IV Finał Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Gniewkowie [zdjęcia] - Gazeta Pomorska