Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała opowiadań i relacji z podróży dziennikarza, a także artysty, podróżnika i pisarza, autora książek "Chłopaki w sofixach" i "Porada da radę".
Jakub Porada pochodzi z Kielc. Młodzieży zgromadzonej w MCK opowiadał o swoich wrażeniach z różnych podróży, starając się udowodnić, że można dotrzeć w wiele bardzo ciekawych miejsc na świecie za niewielkie pieniądze. Część swojego spotkania z młodymi ludźmi poświęcił zagrożeniom płynącym z korzystania przez młodzież z różnego rodzaju używek.
- To bardzo ciepła postać. Z charakterystyczną dla siebie cierpliwością odpowiadał na wiele zadanych przez młodzież pytań - charakteryzuje gościa MCK Arkadiusz Gralak, dyrektor placówki.
Czytaj e-wydanie »