Jasnowidz o Jezusie, duszach w samotni i o tym, że morderca urodzi się garbaty

Barbara Zybajło-Nerkowska
Jasnowidz z Człuchowa
Jasnowidz z Człuchowa Barbara Zybajło
Krzysztof Jackowski odpowiada na kolejne pytania naszych internautów. I czeka na następne.

~auri 111~: - Gdzie trafia dusza samobójców?

Krzysztof Jackowski: - Mam wrażenie, że dusza jest w samotni. Tak mi się przynajmniej zdaje. I nie ma znaczenia, jak ktoś zginął. Myślę, że człowiek jest przede wszystkim osobowością, a ciało jest najmniej ważne. Moim zdaniem osobowość, czy też inaczej dusza, analizuje swoje postępowanie w życiu i musi się pogodzić z tym, co się w nim wydarzyło. Dopiero wtedy, kiedy zaakceptuje wszystkie wydarzenia, może przejść dalej. Musimy pamiętać, że na nasze życie po śmierci wielki wpływ ma to, co robimy za życia - jak postępujemy i czy jesteśmy uczciwi - przynajmniej wobec siebie. Tacy właśnie będziemy później. Niech się więc morderca nie dziwi, że się kiedyś urodzi garbaty.

Przeczytaj także:Jasnowidz zdradza swoje tajemnice

~matura2012~: - Panie Krzysztofie, w imieniu wielu tysięcy maturzystów mam pytanie związanie z maturą z języka polskiego. Jak pan myśli, z jakimi lekturami będzie związane wypracowanie na maturze?

Krzysztof Jackowski: - Powiem szczerze, że boję się odpowiedzi na to pytanie.

~x~ : Ile jeszcze będzie żył Papież ?

Krzysztof Jackowski: - Nie odpowiem.

- Czy boi się Pan własnej śmierci?

Krzysztof Jackowski: -Tak jak każdy człowiek boję się śmierci. Uważam, że to naturalne. Wierzę, że istnieje byt po śmierci, ale wiąże się to z zakończeniem życia na ziemi.

- Co się dzieje ze zmarłym po śmierci ?

Krzysztof Jackowski: - Moim zdaniem po śmierci mamy jeszcze jakiś czas doczesny kontakt z tym światem. Znajdując zwłoki, mam wrażenie, że to jest tak, że mamy świadomość swojego istnienia. Dusza orientuje się, gdzie jest jej ciało. Nie odchodzimy z tego świata od razu. Przez jakiś czas jesteśmy tu i tam.

- Robię masaż czoła palcami, jak pan kiedyś pokazywał i po kilku sekundach mam silne pulsowanie czoła. Mam je również, gdy leżę w łóżku samoistnie. Próbowałem zrobić wizję ze zdjęciem zmarłej osoby. Ale nie mam żadnej wizji...

Krzysztof Jackowski: - Nie oczekujmy mechanicznego i natychmiastowego nadejścia wizji. Masaż czoła to jest dobra szkoła, ale błędem jest samo oczekiwanie. Wizja musi nadejść samoistnie, nie mechanicznie oczekiwana.

- Czy przed ludźmi istniały wysoko rozwinięte cywilizacje?

Krzysztof Jackowski: - Jestem zwolennikiem tezy, że nie jesteśmy we wszechświecie sami. Myślę, że na ziemi istniała już cywilizacja ludzka, a my jesteśmy jednym z jej odłamów.

- Czy Jezus był przedstawicielem rasy, która stworzyła nas na własne podobieństwo?

Krzysztof Jackowski: - Jezus to był bardzo dobry człowiek, który nie stawiał sobie granic. Urodził się jako człowiek i oddając mu boską cześć, odrywamy się od jego doskonałości. Traktuję Go nie jako Boga, ale wzór do naśladowania.

- Sprawa reinkarnacji. Czy zmarli ją potwierdzają ?

Krzysztof Jackowski: - Odsyłam do pytania pierwszego.

- Czy jest Pan wstanie przewidzieć datę śmierci człowieka?

- Nie, ale zdarzyło mi się określić jakieś tragiczne wydarzenie. Przypominam sobie, że powiedziałem kiedyś policjantowi z Zambrowa, że zginie w wypadku za dwa lata. Po tym czasie rodzina przysłała mi jego zdjęcie z datą śmierci. Zginął w wypadku mniej więcej właśnie w tym czasie.

- Łatwiej jest znaleźć osobę żywą czy zmarłą?

Krzysztof Jackowski: - Zdecydowanie zmarłą. Pisząc książkę, doszedłem do wniosku, że tak naprawdę odnajdywałem jedynie osoby zmarłe. Być może jeśli chodzi o osoby żywe nikt mnie po prostu nie powiadamiał.

- Czy można dostać Pana autograf? Kiedyś może być wart majątek.

Krzysztof Jackowski: - Oczywiście, że można, tylko bez przesady, nie jestem jakąś wielką osobowością. Sam mam autograf Czesława Miłosza i jest dla mnie cenną pamiątką - nigdy bym go nie sprzedał za żadne pieniądze.

Jeśli chcecie zapytać o coś jasnowidza, piszcie: [email protected] Pytania przekażemy Krzysztofowi Jackowskiemu.

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 8

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 02.02.2015 o 00:16, Nik napisał:

duchprawdy  comKsiega 3ROZMOWA Z UCZONYM W PIŚMIE 

 

N
Nik

Odpowiedź Jezusa na pytanie uczonego w piśmie o reinkarnację :

«Ale tak między nami, co sądzisz o reinkarnacji?»

«To błąd. Powiedziałem to.»

«Są tacy, którzy utrzymują, że żywi pochodzą od umarłych, a umarli od żywych, bo to, co istnieje, nie może ulec zniszczeniu.»

«To, co jest wieczne, rzeczywiście nie ulega zniszczeniu. Ale powiedz Mi: czy – według ciebie – Stworzyciel podlega jakimś ograniczeniom?»

«Nie, Nauczycielu. Myśleć tak oznaczałoby pomniejszać Go.»

«Jak rzekłeś. Czy można zatem myśleć, że On pozwala na reinkarnację ducha, gdyż nie może istnieć więcej niż pewna liczba duchów?»

«Nie powinno się tak myśleć, a jednak są tacy, którzy tak myślą.»

«A gorszy jest jeszcze fakt, że myśli się w ten sposób w Izraelu. Myśl o nieśmiertelności ducha powinna być u Izraelity doskonała. U poganina jest ona już wielka, nawet jeśli łączy się z błędem niedokładnej oceny tego, skąd pochodzi ta nieśmiertelność. Przeciwnie, u , którzy ją przyjmują według określeń tez pogańskich, staje się ona myślą pomniejszoną, poniżoną, grzeszną. Nie jest więc chwalebną myśl taka, jaka jest u poganina, przeczuwającego nieśmiertelne życie tego tajemniczego bytu, który nazywa się duszą i odróżnia nas od zwierząt. Ukazuje się ona jako godna podziwu za to, że musnęła Prawdy i że świadczy o złożoności natury człowieka. Lecz byłoby to ograniczeniem myśli, która – znając już Boską Mądrość i Boga Prawdziwego – staje się materialistyczna, nawet w odniesieniu do czegoś tak głęboko duchowego. Duch wędruje tylko od Stwórcy do istoty i od niej – do Stwórcy, przed Nim trzeba stanąć po życiu, żeby otrzymać osąd życia lub śmierci. Taka jest prawda. I tam, dokąd jest wysyłana, pozostaje ona na zawsze.»

«Nie przyjmujesz Czyśćca?»

«Przyjmuję. Dlaczego Mnie o to pytasz?»

«Ponieważ powiedziałeś: “Zostaje tam, dokąd jest odsyłana”. Czyściec jest czasowy.»

«To dlatego, że – w Mojej myśli – włączam go w Życie wieczne. Czyściec już jest “życiem”: pomniejszonym, skrępowanym, lecz jednak – życiem. Kiedy czasowy pobyt w Czyśćcu się kończy, duch zdobywa Życie doskonałe. Osiąga je już bez ograniczeń i bez więzów. Dwie rzeczywistości pozostaną: Niebo – Czeluść; Raj – Piekło. Będą dwie kategorie: zbawieni – potępieni. Jednak z tych trzech królestw, które obecnie istnieją, żaden duch nigdy nie powróci, żeby się odziać w ciało. I tak pozostanie aż do końcowego zmartwychwstania, które na zawsze zakończy wcielanie się duchów w ciało: nieśmiertelnego w śmiertelne.»

«Nieśmiertelnego, a nie wiecznego?»

«Bóg jest wieczny. Wieczność to nie mieć początku ani końca. I taki jest Bóg. Nieśmiertelność to życie bez końca od chwili, w której zaczęło się żyć. I to odnosi się do ducha człowieka. Taka jest różnica.»

«Mówisz: “Życie wieczne”.»

«Tak. Od chwili, w której ktoś jest stworzony do życia, może przez ducha, przez Łaskę i przez swą wolę dostąpić Życia wiecznego, ale nie – wieczności. Życie zakłada początek. Nie mówi się: “Życie Boga”, gdyż Bóg nie ma początku.»

«A Ty?»

«Ja będę żył, gdyż jestem też ciałem i do Boskiego ducha przyłączyłem duszę Chrystusa w ludzkim ciele.»

«O Bogu mówi się: “Żyjący”.»

«Rzeczywiście, On nie zna śmierci. On jest Życiem. Życiem niewyczerpanym. To nie Życie Boga, lecz Życie. Tylko to. To są subtelności, o uczony w Piśmie, lecz to subtelnościami okryta jest Mądrość i Prawda.»

«Tak mówisz do pogan?»

«Nie tak. Oni by nie pojęli. Im ukazuję Słońce tak, jakbym je pokazywał dziecku niewidomemu i bezrozumnemu, które dzięki cudowi odzyskało wzrok i rozum. jako ciało niebieskie, lecz nie wyjaśniam jego składu. Wy jednak, w Izraelu, nie jesteście ani niewidomi, ani bezrozumni. Od wieków palec Boży otwierał wam oczy i rozjaśniał ducha...»

«To prawda, Nauczycielu. A jednak jesteśmy ślepi i głupi.»

«Sami się takimi uczyniliście. I nie chcecie cudu Tego, który was kocha.»

«Nauczycielu...»

«To prawda, uczony w Piśmie.»

Ten spuszcza głowę i milknie. Jezus opuszcza go i idzie dalej.

 

 

b
burberry outlet online
Various fashionable burberry outlet online for you to select from.
The burberry sale are desirable chocies for ladies.
Different trench coat to meet your high demand for fashion and unique.
The hot burberry scarf store offers various new bags styles.
The widely used burberry outlet of low discount here!
Latest burberry sale for you.
Numerous styles burberry online are waiting for your selections.
Popular burberry bags outlet bags can be your first consideration.
Desirable cheap burberry bags are the best choice for you to be fashion.
Beautiful burberry bags outlet are widely welcomed online.
The Widely acclaimed burberry bags online onsale.
Different styles burberry sunglasses for choices online.
The really popular burberry watches for wide selections.
We offer various burberry belt in reasonable prices.
The burberry bags can offer you various latest luxury bags news.
New and burberry shirts are offered here!
Elegant designed burberry sunglasses for individuals.
The burberry bags are really hot online now.
Vogue burberry ties bags are uauslly popualr choices for ladies.
The renowned burberry shoes are widely used.
Various burberry wallets online for selections.
Chic burberry shirts bags can be your great chocies!
Numerous burberry watches for men waiting for your choices online!
The most desirable burberry diaper bag for low discount here!
The burberry polo shirt are offered everyday for you.
The burberry handbags outlet bags are the best choice to show your tastes.
We offer various chic burberry polo shirt for ladies.
You can buy burberry ties at the most cost effective prices.
The online outlet burberry jacket are obtainable for you now.
b
burberry outlet online
Various fashionable burberry outlet online for you to select from.
The burberry sale are desirable chocies for ladies.
Different trench coat to meet your high demand for fashion and unique.
The hot burberry scarf store offers various new bags styles.
The widely used burberry outlet of low discount here!
Latest burberry sale for you.
Numerous styles burberry online are waiting for your selections.
Popular burberry bags outlet bags can be your first consideration.
Desirable cheap burberry bags are the best choice for you to be fashion.
Beautiful burberry bags outlet are widely welcomed online.
The Widely acclaimed burberry bags online onsale.
Different styles burberry sunglasses for choices online.
The really popular burberry watches for wide selections.
We offer various burberry belt in reasonable prices.
The burberry bags can offer you various latest luxury bags news.
New and burberry shirts are offered here!
Elegant designed burberry sunglasses for individuals.
The burberry bags are really hot online now.
Vogue burberry ties bags are uauslly popualr choices for ladies.
The renowned burberry shoes are widely used.
Various burberry wallets online for selections.
Chic burberry shirts bags can be your great chocies!
Numerous burberry watches for men waiting for your choices online!
The most desirable burberry diaper bag for low discount here!
The burberry polo shirt are offered everyday for you.
The burberry handbags outlet bags are the best choice to show your tastes.
We offer various chic burberry polo shirt for ladies.
You can buy burberry ties at the most cost effective prices.
The online outlet burberry jacket are obtainable for you now.
k
ku
Dla niego Biblia to historie pisane przez schizofrenika, a Jezus nie był Bogiem. Ma prawo do takich opinii, ale jedyne co potrafi dobrze to znajdować trupy. Wszystkei inne odpowiedzi na zadawane mu pytania są w stylu myślę, że wydaje mi się, że. Odpowiedziałby na pytanie o papieżu na przykład, ale on po prostu nie zna odpowiedzi na takie pytania. Jeszcze by trafił kulą w płot jak z wynikiem wyborów i znowu by się musiał tłumaczyć.
c
child of God
Pan Jackowski jest zwiedziony i ewidentnie głosi nauki sprzeczne z Biblią.
"Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi. Ja, Pan, jestem Bogiem waszym" (III Mo 19:31);
"Kto zaś zwróci się do wywoływaczy duchów i do wróżbitów, by naśladować ich w cudzołóstwie, to zwrócę swoje oblicze przeciwko takiemu i wytracę go spośród ludu" (Mo III 20:6);
"Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężobójcy, ani złodzieje, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą (I Kor 6:9-10).
"A jeżeli mężczyzna albo kobieta będą wywoływać duchy lub wróżyć, to poniosą śmierć. Ukamienują ich, krew ich spadnie na nich" (III Mo 20:27);
Wskład szeroko pojętego okultyzmu wchodzi m. in.: jasnowidzenie, horoskopy, karty Tarota, medytacje, radiestezja, Feng Shui i wiele innych praktyk.

A co do kwestii śmierci - człowiek wierzący nie powinien się jej bać wiedząc, że odchodzi do Boga i będzie zbawiony.
"Albowiem dla mnie życiem jest Chrystus, a śmierć zyskiem. A jeśli życie w ciele umożliwi mi owocna pracę, to nie wiem, co wybrać. Albowiem jedno i drugie mnie pociąga: pragnę rozstać się z życiem i być z Chrystusem, bo to daleko lepiej; lecz z drugiej strony pozostać w ciele, to ze względu na was (Filipian) rzecz potrzebniejsza (Fil 1:21-24).

Niech Pana Bóg prowadi i ratuje!!!
Ś
Świńska rura nie miś!
Wuju, czy dla mnie też masz jakąś dobrą radę?
M
Miś
Znajdź dla mnie radę, Wuju!
Dodaj ogłoszenie