https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jeziora Wielkie. Będą walczyć na pomidory

(aj)
W Jeziorach Wielkich będą walczyć na pomidory
W Jeziorach Wielkich będą walczyć na pomidory sxc.hu
12 sierpnia odbędzie się jubileuszowy, 10. Wielki Festyn Pomidorowy w Jeziorach Wielkich. Jedną z atrakcji imprezy będzie występ Don Wasyla i pomidorowa bitwa.

Impreza rozpocznie się w południe. Wtedy to na boisku w jeziorach Wielkich rozpocznie się prezentacja stoisk firm i organizacji, biorących udział w imprezie. Dodajmy, że każde stoisko będzie ocenione, dla najładniejszego przewidziano nagrodę. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Między godziną 14 a 17 zostaną przeprowadzone konkurencje sportowo-rekreacyjne. Jak zwykle przeprowadzony zostanie konkurs na największego pomidora. Po godzinie 17 rozpocznie się artystyczna część festynu. O godzinie 18.30 na scenie pojawi się gwiazda imprezy Don Wasyl z zespołem "Roma". Później na scenę wyjdą "Q-Bass & Monica" oraz zespół "Optima".

Podczas festynu przybyli będą częstowani zupą pomidorową. W tym roku po raz pierwszy ma się odbyć bitwa pomidorowa.

Wiadomości z Mogilna

Czytaj e-wydanie »
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska