Juventus - Bayern online. Gdzie transmisja tv i w internecie?

Redakcja
Gdzie transmisja meczu Juventus - Bayern?
Przed drugim środowym rewanżem w lepszej sytuacji jest Bayern Monachium, który w pierwszym meczu pokonał na własnym boisku Juventus Turyn 2:0.

Według byłego trenera obydwu zespołów Giovanniego Trapattoniego większe szanse na awans do półfinału ma Bayern, który w sobotę zapewnił sobie tytuł mistrza Niemiec. - Większe szanse na awans ma Bayern, ale według mnie to tylko 51 procent. Jeśli Juventus pierwszy strzeli bramkę, na drużynę gospodarzy może paść blady strach, bo grają na własnym stadionie - prognozował 74-letni selekcjoner reprezentacji Irlandii.

W sobotę Bawarczycy dość długo męczyli się z Eintrachtem. W 27. minucie rzut karny zmarnował Austriak David Alaba, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero po zmianie stron prowadzenie gościom dał gol Bastiana Schweinsteigera, który trafił do siatki z bliskiej odległości, po podaniu Philippa Lahma. To wystarczyło Bayernowi by sięgnąć po trzy punkty i tym samym po 22. w 50-letniej historii Bundesligi tytuł, a 23. od początku rozgrywek ekstraklasy.

Tak szybko walka o mistrzostwo Bundesligi nie skończyła się jeszcze nigdy. Do tej pory ten rekord również należał do Bayernu, który w sezonach 1972/73 i 2002/03 wygrywał ekstraklasę na cztery rundy przed końcem. Jak Bayernowi pójdzie w Lidze Mistrzów?

Przekonamy się dziś. Początek meczu Juventus - Bayern o 20:45.