Juventus - Porto [ONLINE, TRANSMISJA TV]

TOM
Juventus - Porto. Oglądaj mecz Ligi Mistrzów w telewizji lub śledź naszą relację online.

W zaplanowanych na wtorek spotkaniach 1/8 finału nie zobaczymy w akcji żadnego z polskich piłkarzy. Ale za to będzie można kibicować, mającemu polskie korzenie Paulo Dybali z Juventusu Turyn. „Stara Dama” podejmie dziś FC Porto. W Portugalii zespół z Turynu wygrał 2:0, rozstrzygając losy spotkania w ciągu zaledwie 120 sekund po golach Marko Pjaca i Daniego Alvesa.

„Juventus Stadium” to bowiem twierdza nie do zdobycia. W tym sezonie tylko dwa kluby zapunktowały na tym stadionie. W ramach LM dokonały tego Olympique Lyon z Maciejem Rybusem oraz Sevilla FC.

Juventus - Porto >> ONLINE TUTAJ <<

W Serie A ekipa Juve panuje niepodzielnie. Nad drugą Romą ma aż 8 punktów przewagi. W weekend bliski upokorzenia lidera był Milan. Przegrał jednak 1:2. „Stara Dama” ospale walczyła o zwycięstwo. Nie chciała jednak pozwolić na przerwanie dobrej passy.

Rozstrzygnięcie padło w... 97. minucie kiedy to wspomniany Dybala, argentyński ulubieniec kibiców Juve, pokonał bramkarza „Rossonerich” z rzutu karnego.

Nie wydaje się jednak, żeby piłkarze Porto byli tak dzielni i wnieśli się dziś na wyżyny swoich umiejętności, aby pokonać gospodarzy. Mają, po prostu, zbyt mało atutów w ofensywie. Ale z ferowaniem wyników wstrzymajmy się jednak do wieczora.

Program meczów wtorkowych - godz. 20.45: Leicester - Sevilla (Canal+), Juventus - Porto (nSport+), transmisja łączona (Canal+ Sport).

Juventus zapewnił sobie awans do ćwierćfinału LM? "W tej parze sprawa jest już rozstrzygnięta".
źródło: Press Focus