Inwestycja jest warta 13 mln zł.
Pozwoli przede wszystkim na krótszy czas realizacji i bardziej ekonomiczny transport, co oznacza bardziej skuteczne działania biznesowe dla wszystkich stron procesu inwestycyjnego. Unowocześnienie linii oznacza większą elastyczność produkcji, a także jej zwiększenie.

Nowa inwestycja oznacza korzyści dla klientów firmy z Polski i Europy Zachodniej - od dystrybutorów, przez biura architektoniczne i projektowe, po firmy wykonawcze zajmujące się systemami grzewczo-wentylacyjnymi i obiektami przemysłowymi.
Menedżer Roku Kujaw i Pomorza 2016. Zgłoś szefa firmy z naszego regionu
- Do tej pory część produktów wytwarzana była w Finlandii. Od teraz ich dostawy realizowane będą z Trzemeszna - mówi Joakim Westerlund, szef. ds.technologii i organizacji w firmie Paroc. Nowe, bardziej efektywne maszyny pozwolą pakować o wiele więcej materiału do transportu, co nie tylko oszczędzi czas i pieniądze klientów, ale wpisuje się też w naszą strategię zrównoważonego rozwoju.
Najnowsza inwestycja Paroc stanowi kontynuację długoterminowej strategii rozwoju firmy w strefie bałtyckiej i w regionie Europy Środkowej. Od momentu powstania zakładu produkcyjnego w Trzemesznie w 1998 roku Paroc zainwestował tu ponad 560 mln zł.
