Kapitalna forma. FC Toruń znowu wygrał i jest już czwarty w Futsal Ekstraklasie [zdjęcia]

FC Toruń ma na koncie sześć zwycięstw w jedenastu meczach tego sezonu.
FC Toruń ma na koncie sześć zwycięstw w jedenastu meczach tego sezonu. Sławomir Kowalski
Kolejny sukces ekipie Klaudiusza Hirscha. FC Toruń wygrał po raz piąty w ostatnich sześciu meczach.

FCToruń - Clearex Chorzów 4:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Suchocki (10.00), 1:1 Lutecki (10.45), 2:1 Elsner (14.48), 3:1 Mikołajewicz (34.17), 3:2 Wojciechowski (38.15), 4;2 Pelc (38.45)
FC: Neagu - Delpi, Pelc, Mikołajewicz, Elsner - Suchocki, Wojciechowski, Kieper, Waszak oraz Naparło - Czyszek, Spychalski

To do gości należało pierwsze słowo w tym meczu. W 2. minucie piłkę w polu karnym ręką zagrał Cleverson Pelc i Clearex miał rzut karny. Robert Gładczak trafił jednak piłką w słupek.

Potem już rządził na parkiecie jeden zespół.Co prawda na pierwszego gola Michała Suchockiego goście odpowiedzieli już po 45 sekundach, ale jeszcze przed przerwą trafił Marcin Mikołajewicz. W drugiej połowie szóste zwycięstwo w sezonie torunia przypieczętowali Krzysztof Elsner (gol w trzecim kolejnym meczu) i Cleverseon Pelc (9 trafienie w sezonie).

Inne wyniki: .Red Devils Chojnice - Chrobry Głogów 1:4, AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola 4:5, Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice 0:0, Rekord Bielsko-Biała - MKF Solne Miasto Wieliczka 5:0. Mecz Pogoń 04 Szczecin - Piast Gliwice odbędzie się 17 grudnia.