Nie będzie zaplanowanego na 27 maja protestu mieszkańców jednostki E w sprawie przebudowy Kapitulnej.
Rada Osiedla podjęła tę decyzję "ze względu na utratę wsparcia gospodarza terenu". Chodzi o stanowisko władz Spółdzielni Mieszkaniowej "Południe", która porozumiała się z Urzędem Miasta. Kompromis został osiągnięty, ponieważ w zamian za planowane do likwidacji miejsca parkingowe na odcinku od Wyspiańskiego do Gajowej mają powstać parkingi przy lesie.
Stanisław Bordoszewski, przewodniczący Rady Osiedla podkreśla, że 400 mieszkańców jednostki E nadal dostrzega zagrożenia, jakie niesie przebudowa Kapitulnej. Chodzi głównie o zmianę osi jezdni i zbliżenie drogi do stojących przy ulicy bloków.
Pewnie pan Bordoszewski będzie chciał zostać prezesem spółdzielni! W końcu ma zdolności do manipulacji ludźmi i chęć zrobienia kasy!
~janek~
panie Bordoszewski, ciekawe gdzie Pan widzi zagrożenie! O ile polepszenie stanu nawierzchni ma wpływ na jakiekolwiek zagrożenie! Ciekawe ile kasy Pan dostał od PiSu za robienie ludziom wody z mózgu! Jak Panu nie wstyd wykorzystywać te kobitki, które nie potrafia samodzielnie myśleć i ulegają wpływom takich ludzi jak Pan!
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl