https://pomorska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Karambol pod Toruniem. Sprawcy uciekli, szuka ich policja

Szymon Spandowski
W niedzielę po godz. 15.35 w Łysomicach zderzyły się trzy auta. Jak ustaliła policja, karambol spowodowali kierowcy dwóch samochodów, którzy uciekli.
W niedzielę po godz. 15.35 w Łysomicach zderzyły się trzy auta. Jak ustaliła policja, karambol spowodowali kierowcy dwóch samochodów, którzy uciekli. OSP Papowo Toruńskie
W niedzielę po godz. 15.35 w Łysomicach zderzyły się trzy auta. Jak ustaliła policja, karambol spowodowali kierowcy dwóch samochodów, którzy uciekli.

Smaki Kujaw i Pomorza - Sezon 4 odcinek 35:

od 16 lat

W niedzielę 8 stycznia w Łysomicach pod Toruniem zderzyły się trzy samochody. W sumie podróżowało nimi sześć osób, jedna została odwieziona do szpitala. W akcji ratunkowej brało udział pięć zastępów straży pożarnej - cztery ze straży ochotniczych i jeden Państwowej Straży Pożarnej.

Polecamy

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany kierujący samochodem marki Audi, oraz kierujący samochodem koloru szarego, podczas nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadzili do kolizji z trzema pojazdami. Sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia - informuje mł. asp. Dominika Bocian, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Policja poszukuje zatem kierowcy czarnego audi oraz kierowcy niezidentyfikowanego samochodu koloru szarego. W karambolu uszkodzone zostały skoda fabia, renault megane i opel mokka.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska