Początek marszu zaplanowany został na godz. 16. Zbiórka kibiców na płycie inowrocławskiego Rynku, skąd odbędzie się przemarsz do hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Niepodległości 4, gdzie o godz 18 Qemetica KSK Noteć zmierzy się, w ostatnim meczu tego sezonu, z ekipą Miasta Szkła Krosno. Podczas marszu uczestnicy będą wykonywać przyśpiewki meczowe. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w marszu obowiązkowo powinni być wyposażeni w szaliki Noteci. Mile widziane będą też biało niebieskie baloniki oraz w zależności od warunków atmosferycznych biała koszulka.
- Wierzymy, że w tym dniu zapełnimy naszą halę - twierdzę po brzegi i tyle samo osób przybędzie na inowrocławski Rynek, by wspólnie ponieść śpiewem naszą drużynę do zwycięstwa - mówią organizatorzy marszu.
Jednocześnie zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcą kibicować wspólnie z ultrasami do ich twierdzy, a dokładnie do sektor a„E” w hali widowiskowo-sportowej w Inowrocławiu. Tam także zainteresowani dowiedzą się, jak wejść w posiadanie unikatowego biało-niebieskiego szalika ultrasów oraz specjalnej kibicowskiej koszulki.
