KKP Bydgoszcz czeka nerwowa zima

Tomasz Malinowski
Każda z ofensywnych piłkarek KKP miała, co najmniej, dwie bramkowe okazje.
Każda z ofensywnych piłkarek KKP miała, co najmniej, dwie bramkowe okazje. Filip Kowalkowski
W meczu sąsiadów z tabeli, toczonym przy zdecydowanej przewadze bydgoskich piłkarek, górą były... gospodynie. Zespół KKP czeka nerwowa zima.

OLIMPIA SZCZECIN - KKP 1:0 (0:0)
Bramka: Magdalena Lachman (80).
KKP: Palińska - Dudek (80. Łuczak), Daleszczyk, Lewandowska, Pawłowska (72. Krępeć) - Siwek - Kałuzińska, Ossowska (90. Brzykcy), Wawer, Raczkowska - Szlendak.

O losach spotkania przesądziła sytuacja z 80. minuty. W starciu z piłkarką Olimpii urazu doznała obrończyni - Joanna Dudek. Miejscowe kontynuowały jednak akcję, choć bydgoszcza-nki zgłaszały sędzinie konieczność udzielenia pomocy. Do zatrzymania gry jednak nie doszło. Do piłki doszła za to Magdalena Lachman i pierwszy celny strzał na bramkę KKP zakończył się golem.

Do tej feralnej minuty, także w końcówce meczu, zawodniczki Mariusza Raczkowskiego posiadały przewagę i ostrzeliwały bramkę „Olimpijek”. Dość powiedzieć, że każda z ofensywnych piłkarek KKP miała, co najmniej, dwie bramkowe okazje. Niestety, niewykorzystane...

Pozostałe wyniki: GOSiR - AZS Wałbrzych 0:3, Sztorm - Medyk 0:2, AZS B. Podlaska - AZS Wrocław 0:2, Mitech - Czarni 0:0, Zagłębie - Górnik 0:1.