https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolarki z powiatu golubsko-dobrzyńskiego zdobyły kolejne medale na Mistrzostwach Polski. Zobacz zdjęcia

Karolina Rokitnicka
W Mistrzostwach Polski w Godzieszach Wielkich nasze zawodniczki przywiozły z każdej konkurencji medale
W Mistrzostwach Polski w Godzieszach Wielkich nasze zawodniczki przywiozły z każdej konkurencji medale Nadesłane przez Wiesław Młodziankiewicz
- W Godzieszach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe na czas dwójek i drużyn. Nasze zawodniczki przywiozły z każdej konkurencji medale – nie kryje dumy trener kolarek Wiesław Młodziankiewicz.

Zobacz wideo: Jedziesz na wakacje? Potrzebujesz szczepienia i certyfikatu.

W wyścigu dwójek juniorki młodsze - Oliwia Kępczyńska i Eliza Rabażyńska zdobyły brązowy medal. Natomiast młodziczki Daria Ostrycharz i Daria Dębicka wywalczyły złoto i koszulki Mistrzyń Polski z orłem na piersiach.

Drugiego dnia rywalizacji sporo emocji dostarczył wyścig drużynowy.

- Nasze zawodniczki juniorki młodsze pojechały bardzo dobrze i nawet groźny upadek Julii Zdunek tuż przed półmetkiem nie przekreślił szansy na medale. Dziewczęta wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Polski, jechały w składzie : Oliwia Kępczyńska, Eliza Rabażyńska, Julia Zdunek i skład uzupełniła Urszula Sipko UKS Bartoszyce – wyjasnia trener Wiesław Młodziankiewicz. - Młodziczki tego dnia jechały znakomicie i nie dały żadnych szans rywalkom, ponownie założyły koszulki Mistrzyń Polski z orłem na piersiach i złote medale, jechały w składzie : Daria Ostrycharz, Daria Dębicka, Michalina Rzeszot i zespół uzupełniła Agata Groszewska UKS Orion Ruda.

Trwa głosowanie...

Czy wciąż przestrzegasz reżimu sanitarnego?

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska