Kolarze wakacje spędzają na dwóch kółkach

Karolina Rokitnicka
Spore sukcesy z UKS Sokół Wielkie Rychnowo kolarze odnieśli w Rypinie
Spore sukcesy z UKS Sokół Wielkie Rychnowo kolarze odnieśli w Rypinie UKS
Zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo w wakacje nie maja przerwy od udziału w zawodach.

W Młyńcu brali udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w jeździe na czas na dystansie 5 km z jednym nawrotem. - Najlepszy czas spośród naszych młodzików „wykręcił” Bartosz Małkiewicz, który zajął dziesiąte miejsce. Rafał Marzec był 23, Kacper Sęk zajął 40 pozycję, a trzy oczka dalej sklasyfikowany został Oskar Gutowski.

W kategorii młodziczka Paulina Matczak była jedenasta, a Anita Tomaszewska zajęła dwudzieste trzecie miejsce. Tymoteusz Śliwka z czasem 11:14,23 zajął dziesiąte miejsce w kategorii żak – informuje trener Marian Krych. Kolarze z Rychnowa wzięli także udział w I Kryterium Ulicznym o Puchar Burmistrza Rypina. W kategorii żakini wygrała Anita Tomaszewska. Żak Tymoteusz Śliwka zajął ósmą pozycję. Młodziczka Paulina Matczak i młodzik Bartosz Małkiewicz byli piąci.