Następnymi prezesami byli: Ludwik Hoffman, Franciszek Woźniak, Henryk Bogacki, Wacław Chęś, Bogusław Malinowski, Jerzy Ludwiczak, Jacek Ludwiczak i aktualnie panujący Bolesław Cieniawa.
Bardzo ważnym wydarzeniem w życiu koła było zakupienie w 1995 roku budynku po zlewni mleka w Redczycach.
Przy dużym zaangażowaniu oraz wkładzie pracy wszystkich członków, zaadaptowano ten budynek do własnych potrzeb.
- Mamy teraz funkcjonalny i bardzo przydatny do spotkań i imprez Domek Myśliwski. Rozbudowany, powiększony o jedno pomieszczenie w roku 2003 na 55-lecie koła. Uroczyste otwarcie i poświęcenie odbyło się 10 lipca 1999 roku - usłyszeliśmy.
W historii Koła Łowieckiego „Ryś” w sposób szczególny zapisały się uroczyste obchody „Hubertus 2007” w Myślęcinku. Koło zostało uhonorowane Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej.
Zwieńczeniem działalności dzisiejszego jubilata było przyznanie w dniu 5 lipca 2013 roku przez kapitułę odznaczeń PZŁ najwyższego odznaczenia „Złom”.
Propagowanie strzelectwa, a jednocześnie podnoszenie strzeleckich umiejętności, należy do tradycji „Rysia”. Jego rozwój przypada na koniec lat 60. i początek lat 70. ubiegłego stulecia i jest kontynuowane do dziś. Aktualnie w kole poluje drugie i trzecie pokolenie myśliwych.
- Pomimo trudnych czasów dla gospodarki łowieckiej, członkowie „Rysia” - jak podkreślił wygłaszający rys historyczny Jan Mielczarek - śmiało patrzą w przyszłość, widząc swój potencjał w silnej, zgranej grupie myśliwych i całego zrzeszenia PZŁ.
Dla kogo wyróżnienia?
Spotkanie w restauracji Parkowa prowadził prezes koła Bolesław Cieniawa.
Medale 50-lecia przynależności do PZŁ otrzymali Jerzy Kowalski i Jan Mielczarek.
Wyróżnienia za wieloletnią pracę na rzecz koła otrzymali: Bolesław Cieniawa, Henryk Mielczarek, Stanisław Patyk, Marcin Jezierski i Franciszek Ślęzak.
Wyróżnienia za przyczynianie się do osiągania dobrych efektów gospodarczych oraz za wkład pracy w przygotowanie uroczystości jubileuszowych 70-lecia koła otrzymali: Jan Jezierski, Maciej Mielczarek, Marek Krajewski, Tomasz Tomaszewski, Marian Piotrowski i Franciszek Słomkowski.
