Kompromitacja torunian!

Redakcja
straciła w Krakowie... 18 bramek.
straciła w Krakowie... 18 bramek. Lech Kamiński
Aż 1:18 torunianie ulegli Cracovii na jej lodowisku w 16. kolejce Polskiej Ligi Hokejowej.

Jedyną bramkę Nesta Karawela zdobyła w końcowej fazie pierwszej tercji (18 min), gdy bramkarza Cracovii pokonał Bartosz Pieniak. Wcześniej jednak rywale zdobyli cztery gole za sprawą Damiana Słabonia (4 min), Nicolasa Bescha (11), Arona Chmielewskiego (11 - zaledwie 10 sekund po trafieniu Bescha) i Rafała Martynowskiego. Drugą tercję torunianie przegrali 0:8, a trzecią 0:6.

Przeczytaj także: Nesta Karawela Toruń przegrała mecz za 6 punktów

W innych meczach: Ciarko Sanok - Unia Oświęcim 6:3, Podhale Nowy Targ - Jastrzębie 4:3 po karnych.
W niedzielę o 18.00 Nesta gra w Jastrzębiu.