Już wcześniej nasza redakcja otrzymywała telefony od fanów Renaty Przemyk, którzy mieli wątpliwości, czy koncert dojdzie do skutku. Jednak jego organizator - agencja Arts House zapewniała, że nic takiego nie będzie miało miejsca.
- Chcę uspokoić wszystkich Czytelników - mówiła nam Alicja Mickielewicz z agencji. - Koncert się odbędzie bez żadnych przeszkód. Jeszcze raz pragniemy przeprosić za to, co stało się w przypadku planowanego koncertu Golec Orkiestry. Nic takiego tym razem się nie powtórzy.
Przeczytaj także: Koncert Renaty Przemyk odwołany. Zawiodła ta sama agencja, co u Golców
Zapewnienia okazały się bezpodstawne. Organizatorzy odwołali koncert.- Kochani! A jednak stało się... koncert w Bydgoszczy został dzisiaj odwołany - czytamy w komunikacie na oficjalnym profilu Renaty Przemyk na Facebooku. - Nie z naszej winy. Filharmonia Pomorska poinformowała nas, że nie otrzymała całości sumy za wynajem sali od agencji, która organizuje koncert. W związku z tym, nie może udostępnić nam obiektu . Przykro nam bardzo i przepraszamy za to, że nie będziemy mogli wystąpić przed mieszkańcami Bydgoszczy i okolic Jedyne co możemy zrobić to przeprosić i zaprosić na koncert do Wałcza, gdzie wystąpimy jutro o godz. 19.00 w Wałeckim Centrum Kultury.
Nasza redakcja będzie wyjaśniać tą sprawę. Więcej informacji niebawem.
Czytaj e-wydanie »