
Ekipa od zadań specjalnych nie zwalnia tempa. Kończymy wystawę! Z kim widzimy się w niedziele na wernisażu? Otwieramy o 12.00.
#WielolecieMuzeum

Kukamy do Was zza jutrzejszej nagrody! Jutro zapraszamy na #QnA "We wczesnym to było... o Pieczyngach cz. 2", w którym będziecie mieli okazję powalczyć o książki prof. Aleksandra Paronia pt. "Pieczyngowie. Koczownicy w krajobrazie politycznym i kulturowym średniowiecznej Europy". Publikacje ukazały się nakładem Wydawnictwo Instytutu Archeologii i Etnologii PAN. Odpowiemy na pytania poprzednie i te, które pojawią się pod TYM POSTEM. Zaczynamy!

A w ten tydzień weszliśmy #fullnatural. Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Lasów, pierwszy dzień wiosny... A w czwartek? PREMIERA teledysku "Piast surwiwal. Człowiek i las 1000 lat temu". Naturalnie oczekujemy z niecierpliwością.

Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom (nie tylko naszym "muzealnym") najserdeczniejsze życzenia składa męska część naszego zespołuŻeby często dopisywał wam taki humor, jak nam w Muzeum (bo w nadmiarze wszystko szkodzi).
Długo ćwiczyliśmy żeby być odpowiednio gibkimi "łabądkami" (teraz u niektórych zakwasy). Doceńcie nasz balecik DROGIE PANIE.