Kontuzja Mateusza Rujnera, juniora MrGarden GKM Grudziądz

Maryla Rzeszut
Junior Mateusz Rujner (MrGarden GKM Grudziądz) doznał kontuzji stopy podczas turnieju młodzieżowego w Toruniu. Maryla Rzeszut
Przygotowany głównie na grudziądzki tor strategiczny junior MrGarden GKM Grudziądz - Mateusz Rujner jest kontuzjowany. Po upadku na Motoarenie w Toruniu, w 1. wyścigu 4. rundy Młodzieżowych Mistrzostw Pomorza, doznał urazu stopy.

Bardzo dobrze wypadł junior MrGarden GKM - Mike Trzensiok w 4. rundzie Młodzieżowych Mistrzostw Pomorza w Toruniu. Wygrał turniej (niedawno triumfował w podobnym w Gdańsku). Trzensiok przegrał tylko raz, w wyścigu z Dominikiem Kossakowskimi Oskarem Ajtnerem-Gollobem. Zdobył 13 pkt (3,1,3,3,3).

Niestety, inny młodzieżowiec MrGarden GKM, wychowanek klubu - Mateusz Rujner zanotował upadek w 1. wyścigu i doznał kontuzji stopy. Konieczny okazał się pobyt w szpitalu i zabieg.

Ambitnie walczył też Mateusz Danielewicz (MrGarden GKM), który nawet wygrał jeden wyścig, pokonał bardziej doświadczonego Kossakowskiego. Zajął w turnieju 9. miejsce, na 16 startujących.