https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koszmarne wypadki na Rio 2016: Karapetjan, Samir Ait Said, Van Vleuten [GALERIA]

Przemysław Drewniak
"Sport to zdrowie, ale tylko dla amatorów" - zwykła mawiać Justyna Kowalczyk. Jej słowa w pełni potwierdzają się w Rio de Janeiro, bo walka o olimpijskie medale często wiąże się z ogromnym ryzykiem. W pierwszych dniach rywalizacji w Brazylii nie brakowało niebezpiecznych upadków. Zobacz, którzy sportowcy mieli najwięcej pecha.
"Sport to zdrowie, ale tylko dla amatorów" - zwykła mawiać Justyna Kowalczyk. Jej słowa w pełni potwierdzają się w Rio de Janeiro, bo walka o olimpijskie medale często wiąże się z ogromnym ryzykiem. W pierwszych dniach rywalizacji w Brazylii nie brakowało niebezpiecznych upadków. Zobacz, którzy sportowcy mieli najwięcej pecha. Julio Cortez
Wypadek kolarki Annemiek Van Vleuten, gimnastyka Samir Ait Said, sztangisty Andranika Karapetjana. Koszmarne wypadki na Rio 2016 bardzo często kończą nie tylko udział w Igrzyskach Olimpijskich, ale także kariery sportowców. "Sport to zdrowie, ale tylko dla amatorów" - zwykła mawiać Justyna Kowalczyk. Jej słowa w pełni potwierdzają się w Rio de Janeiro, bo walka o olimpijskie medale często wiąże się z ogromnym ryzykiem. W pierwszych dniach rywalizacji w Brazylii nie brakowało niebezpiecznych upadków.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska