Lech Rypin lepszy od Wkry Żuromin. Popis Rożnowskiego

Tomasz Błaszkiewicz
Archiwum
W kolejnym sparingu przedsezonowym piłkarze Lecha Rypin ograli na własnym boisku Wkrę Żuromin 3:2. Bohaterem meczu był Maciej Rożnowski, który zaliczył hat-tricka.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando rypinian. W 15. minucie w polu karnym faulowany był Błażej Dąbrowski, a jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Maciej Rożnowski. Kilka minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0, tym razem strzałem głową.

W drugiej połowie trenerzy przeprowadzili kilka zmian, co spowodowało, że do głosu doszli goście. Nasi zmarnowali kilka dogodnych sytuacji, ale ostatecznie, po trzecim golu Rożnowskiego, wygrali 3:2. Kolejny sprawdzian już w środę o godz. 18.00. Lechici podejmą LTP Lubanie.

Lech Rypin - Wkra Żuromin 3:2 (2:0)

Gole dla Lecha: Rożnowski x3

Skład: Osiecki-R. Lewandowski, Rybka, Dąbrowski, Baranowski, Jankowski, Czachorowski, J. Trędewicz, P. Lewandowski, M. Trędewicz, Rożnowski

Mistrzostwa Świata Paralekkoatletów w Bydgoszczy.