Wyniki na żywo 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń (na niebiesko). Mecz 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej WA
W sobotę odbyły się mecze 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22. Wyniki podawaliśmy na żywo. To była rekordowa w tym sezonie kolejka. Piłkarze strzelili aż 44 bramki (o 4 więcej niż w 5 rundzie spotkań). W trzech meczach padło 27 goli.

4. liga kujawsko-pomorska - 21. kolejka

Sobota 2 kwietnia

Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń 1:0 (0:0)

(16:00) - sędziuje Maciej Górczyński

Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław 4:3 (1:1)
69 - Banasiak za Śmigrodzkiego, zmiana w Lechu
60 - faulowany w polu karnym Rożnowski, ale sędzia nie reaguje, protesty gospodarzy, żółtą kartką upomniany Rożnowski
30 - 0:1
GOOOL 22 - Dominik Woźniak 0:1. Piękny strzał zza szesnastki, tzw. bramka stadiony świata
15 - 0:0
10 - 0:0
1 - gospodarze od środka
LECH: Ł. Wiśniewski - Krajewski, Dąbrowski, Rybka, Sternicki, Śmigrodzki, J. Trędewicz, Czachorowski, R. Lewandowski, Rożnowski, M. Trędewicz.
CUIAVIA: Wachowiak - Eduardo, Maciejewski, Estigarribia, Deresiewicz, Majchrzak, Burzyński, Woźniak, Nowakowski, Marszał, Brzóstowski
(16:00) - sędziuje Łukasz Zasada

Pogoń Mogilno - Start Pruszcz 2:2 (0:1)
90+7 - koniec
GOOOL 90+7 - bramkarz Pogoni Paweł Mroziński na 2:2. Daniel Semrau piłkę, po uderzenie/dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bartłomieja Kruszewskiego, jeszcze wybił, ale przy dobitce golkipera Pogoni, który z 6 metrów uderzył pod poprzeczkę był już bezradny! Zobaczcie wideo

(16:30) - sędziuje Damian Dorn

Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (0:0)
55 - 0:0
49 - gospodarze trafiają w w słupek, a piłkę z linii bramkowej wybija Povolotskyi, 0:0
46 - goście od środka
45+2 - przerwa, 0:0
45 - 2 minuty doliczone
35 - Rutecki (Orlęta) blisko zdobycia bramki głową, 0:0
15 - 0:0
(15:00) - sędziuje Bartłomiej Wiśniewski

Chełminianka Chełmno - BKS Bydgoszcz 1:2 (0:1)
Informuje Rafał Dobrowolski
90 - koniec
GOOOL 83 - faulowany w polu karnym Piotr Kaczkowski z rzutu karnego 1:2
GOOOL 75 - Karol Szalla 0:2
65 - 0:1
48 - ręka w polu karnym BKS, sędzia nie reaguje
45 - 0:1, przerwa, czerwona kartka - druga żółta - dla Rafała Baranowskiego, trenera Chełminianki
25 - 0:1
GOOOL 13 - Tomasz Rogóż 0:1. Asysta Oskar Andrzejewski
1 - od środka goście
(15:00) - sędziuje Łukasz Damski

Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość 1:2 (0:0)

Bramki: Oskar Kryszak (90, karny) - Przemysław Strzesak (90+7), Kamil Fajkowski (90+8, samobójcza). Relacjonował Hubert Witkowski
17:0802.04.2022

90+9. minuta

koniec meczu, Notecianka wygrywa w Gniewkowie

17:0702.04.2022

GOOOL 90+8. minuta

dośrodkowuje Kacper Mozgawa i Kamil Fajkowski strzela samobójczą bramkę i mamy 1:2!

17:0602.04.2022

90+8. minuta

rzut rożny dla Notecianki

17:0102.04.2022

GOOOL 90+7. minuta

Przemysław Strzesak w zamieszaniu w polu karnym wyrównuje na 1:1

17:0002.04.2022

90+7. minuta

kolejny rzut wolny dla Notecianki

16:5702.04.2022

90+6. minuta

rzut wolny dla Notecianki

16:5602.04.2022

90. minuta

sędzia dolicza minimum 9 minut

16:5102.04.2022

GOOOL 90. minuta

Oskar Kryszak z rzutu karnego na 1:0

16:4902.04.2022

89. minuta

rzut karny dla Unii, żółta kartka dla Mateusza Swojnóga

16:4702.04.2022

86. minuta

Bartłomiej Dreżewski strzela obok bramki

16:4402.04.2022

83. minuta

Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, Dawid Szefler strzela, obrońcy wybijają i kolejny rzut rożny

16:4302.04.2022

83. minuta

16:3402.04.2022

73. minuta

druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Filipiaka

16:3002.04.2022

68. minuta

podwójna zmiana w Noteciance, boisko opuszczają Fabian Sudoł i Mateusz Gryglewicz, na boisku Bartłomiej Dreżewski i Hubert Wójcik

16:2902.04.2022

67. minuta

16:2502.04.2022

64. minuta

rzut rożny dla Unii

16:2302.04.2022

63. minuta

żółta kartka dla Przemysława Swojnóga

16:2202.04.2022

62. minuta

Norbert Rościszewski dośrodkowuje, piłka odbija się od słupka

16:1502.04.2022

54. minuta

zmiana w Unii, boisko z powodu kontuzji opuszcza bramkarz Hubert Baranowski, w jego miejsce Mateusz Skibiński

16:0802.04.2022

48. minuta

Norbert Rościszewski strzela z dystansu, broni Baranowski

16:0502.04.2022

46. minuta

początek drugiej połowy, rozpoczyna Notecianka

15:5902.04.2022

45+2. minuta

przerwa

15:5002.04.2022

Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Fabian Sudoł uderza głową, świetna obrona Baranowskiego i mamy rzut rożny

przerwa

15:4802.04.2022

45. minuta

sędzia dolicza minimum 2 minuty

45+1. minuta

żółta kartka dla Kacpra Włodarczyka

15:4702.04.2022

45. minuta

zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Łukasz Gryglewicz z powodu kontuzji, ma boisku Dariusz Swojnóg

15:4502.04.2022

44. minuta

Mateusz Gryglewicz strzela wysoko nad bramką

15:4002.04.2022

40. minuta

żółta kartka dla Dawida Szeflera

15:3702.04.2022

36. minuta

żółta kartka dla Mateusza Filipiaka

(15:00) - sędziuje Krzysztof Kaczmarek

Trwa głosowanie...

Czy sędziowie powinni prowadzić mecze drużyn ze swojego okręgu?

Chemik Moderator Bydgoszcz - Lider Włocławek 9:0 (2:0)
Informują Dominik Malicki, Ryszard Krzeszewski

90 - koniec. Rekord sezonu. Wyrównanie liczby goli w meczu (Lech - Lider 8:1 z 9. kolejki). To już trzeci taki mecz Lidera w którym tak wysoko przegrywa (porażka także w Solcu 0:7).
GOOOL 88 - Maciej Kot 9:0. Co za wejście. Dwie bramki i trzy asysty, a wszystko w 25 minut! Asysta Szymon Maziarz
85 - 8:0
80 - 8:0
GOOOL 74 - Piotr Siekirka 8:0 po podaniu Maciej Kota (trzecia asysta z rzędu)
GOOOL 73 - Szymon Maziarz z rzutu karnego 7:0. Faulowany był Maciej Kot
GOOOL 66 - Patryk Perliński 6:0 po asyście Maciej Kota. Pierwszy Hat-trick w rundzie rewanżowej. Perliński ma już na koncie 13 trafień i awansował na 5 miejsce w klasyfikacji strzelców
GOOOL 63 - Maciej Kot 5:0, od razu po wejściu na boisko podwyższa wynik. Podawał Daniel Rysiewski
GOOOL 60 - Kamil Goździkowski 4:0. Asysta Daniel Włosiński
GOOOL 49 - Patryk Perliński 3:0 głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Raula Chojnackiego
45 - 2:0, przerwa
40 - 2:0
35 - 2:0
30 - 2:0
28 - Kamil Frąckowiak dośrodkował z rzutu rożnego, ale Tomasz Szablewski nie zdążył do piłki.
GOOOL 23 - Patryk Perliński na 2:0. Asysta Kamil Goździkowski. Bramka nr 11 w sezonie Patryka Perlińskiego.
20 - 1:0
15 - 1:0
10 - 1:0
GOOOL 2 - Kamil Goździkowski 1:0. Asysta Adam Kacprzak
1- Lider od środka
CHEMIK: Klon - Włosiński, Kochmański, Chojnacki, Kacprzak - Rysiewski, Maziarz, Serafin, Siekirka, Goździkowski, Perliński.
LIDER: Szymański - Miłowski, Figura, Szablewski, Wiliński, Żuchowski, Mikołajczak, Spychalski, Trzciński, Frąckowiak, Świątkowski.
(12:00) - sędziuje Adam Marczuk

Wda Świecie - Unia Solec Kujawski 1:10 (0:6)
Informują: Michał Partyka, Michał Maroszek
90 - koniec, rekordowa wygrana Unii. Rekordowa też liczba bramek w meczu w tym sezonie 4. ligi
GOOOL 44 - Arkadiusz Piskorski 0:6. Asysta Patryk Ciężkowski
GOOOL 39 - Oleksandr Horvat 0:5. Asysta Sebastian Pacek, który ma już 30 punktów (18 bramek, 12 asyst) w klasyfikacji kanadyjskiej
(14:00) - sędziuje Marek Semrau

Kujawianka Izbica Kujawska - Sportis Łochowo 3:1 (0:0)
10 - 0:0
KUJAWIANKA: Florczak - Wojtyszyn, Szpucha (85, Miziołek), Antas, Widelski, Szymczak, Majewski, Sobieraj, Galanciak, Rojewski, Szablewski.
SPORTIS: Kowalczyk - Wiśniewski, Shpilevskii, Wojciechowski, Nawdryk, Góra, Szymański, Stasikowski, Ovsiak, Kalitta, Zbiranek..

18. Chełminianka Chełmno 21 12 29-55

Spadek: Trzy ostatnie drużyny (miejsca 16-18). Plus tyle ile spadnie z 3. ligi grupa 2 (w tej chwili nikt nie jest na miejscu spadkowym)

22. kolejka
Sobota 9 kwietnia
Unia Solec Kujawski - Lech Rypin (12:00)
BKS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo (13:00)
Lider Włocławek - Pogoń Mogilno (14:00)
Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno (16:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska (16:00)
Notecianka Pakość - Wda Świecie (16:00)
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek (16:00)
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica (16:00)
Niedziela 10 kwietnia
Sportis Łochowo - Chemik Moderator Bydgoszcz (13:00)

Wyniki, strzelcy

Włocłavia - Pomorzanin 1:0 (0:0), Damian Kacperski (85)

Lech - Cuiavia 4:3 (1:1), Maciej Rożnowski 3 (38, 50, karny, 69), Martyn Trędewicz (90+3) - Dominik Woźniak (22), Jakub Nowakowski (57, głową), Dawid Deresiewicz (72, karny)

Pogoń - Start 2:2 (0:1), Antoni Krajnyk (82), Paweł Mroziński (90+7) - Olaf Wójtowicz (34), Marcin Gaca (49, karny)

Sparta - Orlęta 2:0 (0:0), Radosław Gajkowski (67), Dawid Bocian (90)

Chełminianka - BKS 1:2 (0:1), Piotr Kaczkowski (83, karny) - Tomasz Rogóż (13), Karol Szalla (75)

Unia Gniewkowo - Notecianka 1:2 (0:0), Oskar Kryszak (90, karny) - Przemysław Strzesak (90+7), Kamil Fajkowski (90+8, samobójcza)

Chemik Moderator - Lider 9:0 (2:0), Kamil Goździkowski 2 (2, 60), Patryk Perliński 3 (23, 49, 66), Maciej Kot 2 (63, 88), Szymon Maziarz (73, karny), Piotr Siekirka (74)

Wda - Unia Solec 1:10 (0:6), Damian Rybacki (65) - Oleksandr Horvat 2 (8, rożny, 39), Sebastian Pacek 2 (10, 31), Patryk Ciężkowski 2 (56, 61), Masato Hayashi (26), Arkadiusz Piskorski (44), Krzysztof Szal (78), Szymon Babiarz (46)

Kujawianka - Sportis 3:1 (0:0), Maciej Rojewski (54, głową), Mateusz Majewski (71, wolny), Arkadiusz Widelski (75) - Mateusz Zbiranek (86)