Lech Rypin - Notecianka Pakość. Zaległy mecz z 14. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Lech Rypin jest faworytem sobotniego spotkania
Lech Rypin jest faworytem sobotniego spotkania WA
W sobotę w Rypnie odbyło się zaległe spotkanie 4. ligi kujawsko-pomorskiej w którym miejscowy Lech zmierzył się z Notecianką Pakość. To był ostatni mecz rundy jesiennej w sezonie 2022/23. Zapis relacji na żywo.

Lech Rypin - Notecianka Pakość zapis relacji na żywo

Zaległy mecz z 14. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej (informuje Hubert Witkowski)
90' + 3'

Koniec. Lech wygrał 3:2, mimo iż do przerwy przegrywał 0:2.

Bramki: Bartłomiej Żelazny (49, karny), Bartosz Narewski 2 (61, 90+3) - Kacper Mozgawa 2 (12, karny, 23)

90' + 3'

Bramka w doliczonym czasie gry! Narewski po podaniu Trędewicza 3:2 dla Lecha

90' + 2'

żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza

90'

sędzia dolicza minimum 3 minuty do drugiej połowy

87'

żółta kartka dla Dominika Smaruja

84'

rzut rożny dla Notecianki

82'

trzecia zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Przemysław Strzesak, na boisku pojawił się Mateusz Kowalski

75'

Bartosz Narewski oddaje strzał obok bramki

72'

druga zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Fabian Lewiński, na boisku pojawił się Dariusz Swojnóg

68'

żółta kartka dla Fabiana Lewińskiego

67'

Dominik Smaruj oddaje strzał, po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny

63'

żółta kartka dla Szymona Moszczyńskiego

61'

GOOOL Bartosz Narewski wyrównuje na 2:2

59'

rzut wolny dla Lecha

57'

53'

Marcin Walczak ratuje drużynę Notecianki przed utratą drugiej bramki

49'

Bartłomiej Żelazny zdobywa bramkę z rzutu karnego na 1:2

48'

rzut karny dla drużyny Lecha

13:04

rzut rożny dla Lecha

46'

zmiana w drużynie Notecianki, boisko opuścił Kamil Kala, w jego miejsce pojawił się Łukasz Gryglewicz

13:02

początek drugiej połowy, rozpoczyna Lech

45'

przerwa, 0:2. Duża niespodzianka w Rypinie

43'

Sternicki podaje do Małkowskiego, ten oddaje strzał, piłka leci obok bramki

41'

Leszek Wisz dośrodkowuje w pole karne, obrońcy Lecha wybijają piłkę

36'

30'

Kacper Mozgawa podaje do Przemysława Strzesaka, ten oddaje, bramkarz wybija na rzut rożny

29'

25'

23'

GOOOL - Leszek Wisz podaje do Kacpra Mozgawy, a ten zdobywa bramkę na 0:2

20'

Sobota 4 marca 2023 - zaległy mecz z 14. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Lech Rypin - Notecianka Pakość 3:2 (0:2)

• Spadną trzy zespoły z 4. ligi (15-17) jeżeli nie utrzyma się w 3. lidze Unia Solec Kujawski
  • Minimalnie z 4. ligi spaść mogą (brak degradacji "naszej" ekipy z 3 ligi) dwie drużyny (16-17).
  • z 3 ligi wycofała się Unia Janikowo

Sobota 11 marca 2023 - 18. kolejka
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń (12, sztuczna nawierzchnia OSiR)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Sparta Brodnica (12)
Start Pruszcz - Cuiavia Inowrocław (13, Świecie)
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska (14, sztuczna nawierzchnia MOSiR)
Notecianka Pakość - Wda Świecie (14:00) - mecz przełożony na 19 kwietnia
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn (14, Bydgoszcz)
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek (15)

Niedziela 12 marca 2023
Chełminianka Chełmno - Tłuchowia Tłuchowo (11:00) - mecz przełożony na 12 lub 19 kwietnia

Sportis SFC Łochowo - FAF Elana Toruń 0:3 (walkower)

Przed meczem
Lech nie wygrał od 6 meczów (dwa bezbramkowe remisy i 4 porażki). Ostatnia wygraną zanotował 8 października z Chełminianką Chełmno (3:1).
Notecianka ma serię 10 meczów bez wygranej w lidze. Ostatnie zwycięstwo zanotowała 10 września 2022 roku z Liderem Włocławek (4:3).