Liga Mistrzów: Tottenham - Ajax. Gdzie oglądać? [TV, online, stream, live]

Dariusz Knopik
Awans Ajaksu do półfinału Ligi Mistrzów to wielka niespodzianka
Awans Ajaksu do półfinału Ligi Mistrzów to wielka niespodzianka East News
W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów Tottenham zagra z Ajaksem Amsterdam. To niespodziewana para.

Awans tych dwóch drużyn do półfinału to wielka niespodzianka. Ajax jest sprawcą wielkich sensacji. Najpierw w 1/8 finału odprawił z kwitkiem Real Madryt. Mimo przegranej w pierwszym meczu u siebie 1:2, wygrał w rewanżu aż 4:1. W ćwierćfinale amsterdamczycy okazali się lepsi od Juventusu Turyn. Na swoim boisku zremisowali 1:1, a w rewanżu wygrali 2:1.

Tottenham w 1/8 finału pewnie ograł Borussię Dortmund. Wygrał u siebie 3:0, a także w rewanżu 1:0. Mecze ćwierćfinałowe z Manchesterem City przejdą do historii. U siebie "Koguty" wygrały 1:0, mimo że straciły swojego lidera - Harry'ego Kane'a. Bohaterem był Hugo Lloris, który obronił karnego przy stanie 0:0. W rewanżu po 11 minutach było 2:2! W 20. minucie Manchesterem City wygrywał 3:2 i do awansu potrzebował jednego gola. Strzelił go po godzinie gry, ale po kolejnym kwadransie Tottenham odpowiedział. W doliczonym czasie gospodarze zdobyli bramkę, ale sędzia po analizie VAR jej nie uznał, dopatrując się spalonego.

Mecz odbędzie się we wtorek o godz. 21. Transmisja TV w Polsacie Sport Premium 1. W internecie stream na IPLA.pl oraz w aplikacji nc+ go. We wszystkich przypadkach trzeba mieć wykupiony specjalny abonament.