Mecz Dąb Potulice - Zawisza Bydgoszcz [Zapis relacji na...

Mecz Dąb Potulice - Zawisza Bydgoszcz [Zapis relacji na żywo]

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 19

Najnowsza -

©Tomasz Czachorowski

W 18. kolejce A klasy I grupy bydgoskiej Dąb Potulice przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 1:2.

• Dąb - Zawisza 1:2 (0:1)

Koniec meczu. Zawisza po ciężkim spotkaniu pokonuje Dąb2:1. Gole dla zawiszan strzelili Nowicki i Kanik, a dla Dębu honorowe trafienie zaliczył Wisiorek.

90 - Gospodarze w ostatnim kwadransie dążyli do remisu. Najbliżej był Murach, który uderzał z wolnego, ale minimalnie obok słupka. Zawiszanie skupili się na kontrach. W końcówce najlepszą okazję miał Kanik, ale piłkę po jego strzale złapał Grubicki. Sędzia doliczył 4 minuty

85 - Trzecia  zmiana w Zawiszy. Straszewski zastępuje Nowickiego.

75 - Dąb łapie kontakt. Rzut karny wykorzystał Wisiorek. Jedenastka została podyktowana po faulu Niwińskiego

• Dąb - Zawisza 0:2 (0:1)

66 - Cztery zmiany w obu zespołach. W Zawiszy Ruczyński zmienia Deresiewicza, a Janiszewski Ziębę. W Dębie Szypkowski zastępuje Juszczaka, a Dymek Jaruzala

64 - Zawisza zdobywa drugą bramkę! Kanik przedryblował rywala i strzałem w długi róg podwyższył wynik

• Dąb - Zawisza 0:1 (0:1)

60 - W drugiej połowie niebiesko-czarni zaczynają przejmować inicjatywę. Coraz częściej są przy piłce, starają się przenieść ciężar gry w pobliże pola karnego Dębu. Efektem ich przewagi są na razie strzały, ale dobrze broni bramkarz Dębu.

46 - Zaczęła się druga połowa.

• Dąb - Zawisza 0:1 (0:1).

Koniec pierwszej połowy. Zawisza prowadzi 1:0. Mecz jest bardzo wyrównany.

44 - Zawisza wychodzi na prowadzenie! Po dograniu Wiśniewskiego z rzutu wolnego gola główką strzela Nowicki!

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.