https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Michał Seńczuk nowym prezesem Polomarketu, kujawsko-pomorskiej sieci supermarketów

(d-ka)
Michał Seńczuk
Michał Seńczuk Nadesłane
Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu, został powołany na prezesa zarządu spółki Polomarket, która ma siedzibę w Giebni koło Pakości.

Michał Seńczuk związany jest z Polomarketem od 2015 roku. Jako dyrektor operacyjny był odpowiedzialny za osiąganie założonych celów biznesowych spółki, w szczególności za podwyższanie rentowności sklepów oraz za realizację działań operacyjnych w sieci Polomarket. Jako prezes zarządu będzie zarządzał pionem operacyjnym i koordynował działalność całej spółki.

W zarządzie spółki zasiada również Marcin Sowa, członek zarządu pełniący funkcję dyrektora finansowego.

Michał Seńczuk ma wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, które zdobył pracując m.in. na stanowiskach dyrektora operacyjnego, dyrektora dystrybucji i dyrektora sprzedaży.

Michał Seńczuk jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Polomarket: - Nie łamiemy praw pracowniczych. Deklarujemy chęć rozmowy z protestującymi

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Pan:Adam Spalek nie umie być kierownikiem centrum logistycznego w polo market Kłobucku
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska