https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mieli przy sobie narkotyki

mp
Zatrzymany mężczyzna
Zatrzymany mężczyzna policja
Zarzuty usłyszała 16-letnia dziewczyna i 26-letni mężczyzna. Kryminalni z Nakła zatrzymali też 22-latka, który sprzedawał narkotyki.

Na podstawie uzyskanych informacji, w poniedziałek (20 lutego) funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Nakła ustalili, że w jednej z podkcyńskich miejscowości doszło do transakcji narkotykowej. Osoby, które kupiły nielegalne substancje, jechały oplem omegą w kierunku Kcyni. Kryminalni natychmiast pojechali na teren kcyńskiej gminy i o godzinie 19, w jednej z miejscowości, zatrzymali samochód.
W aucie znajdowały się dwie osoby, 26-letni mężczyzna i 16-letnia dziewczyna. W trakcie przeszukania auta, policjanci znaleźli 29 woreczków z białym proszkiem. Kierowca omegi trafił do aresztu.

Z kolei nieletnia za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Następnego dnia (21.02) kryminalni zatrzymali do tej samej sprawy 22-letniego mieszkańca gminy Kcynia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów udzielania oraz sprzedaży środków odurzających - między innymi osobie małoletniej. Zatrzymanemu grożą trzy lata więzienia.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska