Milionerzy TVN. Padł kolejny milion w Milionerach! W dzisiejszym odcinku Milionerów trzeci raz w historii padła główna wygrana. Zobacz, kto wygrał milion złotych w Milionerach!

W grze o milion złotych była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu.

Milionerzy TVN - pytanie za milion 2019

Uczestniczce od początku gry szło świetnie. Przy pytaniu za 250 tysięcy wykorzystała ostatnie koło ratunkowe, ale potem poradziła sobie bez nich.

Wreszcie usłyszał pytanie za milion złotych. Jak brzmiało pytanie za milion?

MILIONERZY TVN PYTANIE ZA MILION ZŁOTYCH

Milionerzy - pytanie: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

  • A - wniebowzięcie Matki Bożej
  • B - zmartwychwstanie Jezusa
  • C - śmierć Jezusa na krzyżu
  • D - zesłanie Ducha Świętego

Prawidłowa odpowiedź: C

Katarzyna Kant-Wysocka odpowiedziała prawidłowo! Tym samym poznaliśmy trzeciego zwycięzcę w teleturnieju Milionerzy! Została nim Katarzyna Kant-Wysocka! Gratulujemy!

Milionerzy TVN to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę - milion złotych. Zawodnik ma zawsze cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Niedawno w Milionerach byliśmy świadkami historycznej chwili: po raz drugi w programie padła najwyższa wygrana - okrągły milion złotych. Pieniądze wygrała Maria Romanek - emerytowana nauczycielka języka polskiego. Szybko i sprawnie radziła sobie z pytaniami, które dzieliły ją od miliona. Okazała się także niezwykle ciepłą i miłą osobą - szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów programu.

Więcej o tej historycznej chwili przeczytasz w materiale: Maria Romanek wygrała milion złotych w Milionerach! [MILIONERZY, KTO WYGRAŁ MILION]

Milionerzy TVN. Tak brzmiało historyczne pytanie za milion złotych!

Jesienny sezon programu Milionerzy TVN oglądało średnio 2,09 mln widzów. TVN w czasie jego emisji zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły 71,01 mln zł - podają wirtualne media.

Do niedawna jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu był Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku. W 2018 roku dołączyła do niego Maria Romanek.


Milionerzy - Hubert Urbański