https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Młody mieszkaniec powiatu sępoleńskiego rozwalił barierki w Nakle

Maja Stankiewicz
25-letni kierowca był nietrzeźwy
25-letni kierowca był nietrzeźwy KPP w Nakle
Pijany 25-latek w Nakle wjechał w bariery ochronne, które upadły tuż za pieszymi

Kierowca mazdy, 25-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w bariery ochronne na ul. Mroteckiej w Nakle. - Metalowe elementy, uszkodzonych barierek upadły tuż za plecami spacerującej chodnikiem rodziny - informuje mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią.

Od kierującego funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości sprawcy kolizji i okazało się, że 25-letni kierowca był nietrzeźwy. W organizmie miał prawie promil alkoholu. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]

Policjanci przedstawili mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. - Za swoje czyny 25-latek odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat więzienia - dodaje mł. asp. Zofia Wrzeszcz.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska